0'dan dev kadro | En iyisi olmaya çalışacağız.

HzMablung

Kömür madencisi
Merhaba sayın oyun severler.Ben Nurettin Berke Demirel.19 yaşındayım.İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Bu konuyu açma sebebim yıllardır oynamış olduğum ve bir süre ara verdiğim Minecraft'a tekrardan 10/10 bir sunucu ile başlamak.

Bunun için de kendime yetkili arkadaşlar aramaktayım.Her şeyden önce gerçekten arkadaş aramaktayım.

Bunun için bazı şartlar gerekiyor tabii.

İyi bir sunucu alacak ve iyi reklam yapacak param var.

Şartlarım :
1- )Kaç yaşında olduğunuzun fazla önemi yok.Fakat yaptığınız işi emek vererek,olabildiğince az alıntıya kaçarak yapmanızı istiyorum.
2- )Discord ve mikrafona sahip olmak zorundasınız.Sizden telefon numarası alacağım,bu yüzden whatsapp uygulamasına da sahip olmanızı istiyorum.
3- )Kendimi başta tanıtmamın sebebi,çalışacağınız insanı tanımanız.Aynı şekilde ben de sizi tanıyacağım.
4- )Her şeyden önce dost olacağınızı bilin.İş dışında goygoy yapacağımız zamanlar da olacak.Bunu bilerek gelin.

Aradığım ekip arkadaşları :

1- )Builder(2 adet)
2- )Pluginer(panel verilecek)
3- )Grafik tasarım
4- )1 adet admin
5- )1 adet moderatör

Eğer ben bu sunucuda yer almak istiyorum diyorsanız,aşağıdaki formu doldurmanızı istiyorum.

Teşekkürlerimi sunarım

Son düzenleme:

HzMablung

Kömür madencisi
Arkadaşlar konu güncel.Pluginer alındı,özellikle builder gerekiyor çalışmalara başlandı.