2.000 Kişilik HUB Sunucumuza Davetlisiniz

BarisKeten

Oduncu
logo.png

Konuya başlamadan önce hemen notumuzu geçmek istiyoruz. Konu tasarımı gördüğünüz gibi. Elimizden gelenin en iyisini
yapmaya çalıştık. Elimizden bu kadarı geldi. Konu tasarımımızı mazur görün. Haritalar alıntı diyecekleride hiç yormak
istemiyoruz. Bir builder ekibine verecek paramız olmadığı için özür diliyor ve izninizle konumuza geçiyoruz.

NightWing Network'ün ne olduğu ile başlamak istiyoruz.
NightWing Network yaklaşık 7-8 yıl önce yapımına başlanmış, maddi sebeplerden ötürü açılamamış, son birkaç yılda 2 defa
açılıp yine maddi problemlerden ötürü kapanmış bir sunucu. 8 yıllık zaman diliminde sunucu birkaç kez sıfırdan yapıldı,
geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediyor. Sunucumuz şu anda 2.000 kişilik Hub sunucu olarak hizmet veriyor.
Bundan 2 yıl kadar önce günlük 50 civarı oyuncumuza hizmet vermekteydik. Bundan böyle artık sunucuyu maddi sebeplerden ötürü kapatmayacağız.

Konumuz birkaç aşamadan oluşacak ve ilk aşama olarak servere girişten bahsetmek istiyoruz.
Sunucuya girebilmek için önce sitemize kayıt olmanız gerekmekte.
www.NightWingNetwork.net linkinden kayıt olduktan sonra servere girebilirsiniz.
Sunucumuzun İpsi: play.NightWingNetwork.net 1.8 in herhangi bir sürümü ile giriş yapabilirsiniz.

2. aşama olarak oyun listemizden söz etmek istiyoruz.

Sunucuda şu anda SkyWars, SurvivalGames, SkyBlock ve Factions oyunlarımız mevcut. En geç 31.11.2020 tarihine kadar
creative ve 2 süpriz oyun daha sunucuya eklenecektir.
Not: Bu yazının yayımlandığı tarih itibari ile SkyBlock ve Factions şu anda sunucumuzda beta aşamasında olup eksiklikler içermektedir.
Eksiklikleri bize bildirdiğiniz taktirde normalde halledileceğinden çok daha hızlı bir şekilde halletmemizi sağlayabilirsiniz

Şimdi sizleri sunucumuzda bulunan birkaç sistem ile tanıştırarak tanıtım 3. aşamasına geçmek istiyorum.

BdDHXY.png

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

M1iKf4.png

1.png

2.png

3.png

4.png

0Q3HVV.png

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

Şimdi sizlere sunucumuzda bulunan birkaç sistem ile tanıştırarak tanıtım 4. aşamasına geçmek istiyorum.
Oyunda birisini bildirmek için /report <oyuncuismi> sebep ile bir oyuncuyu bildirebilir ve oyundaki çevrimiçi olan diğer
yetkililerin bildirdiğiniz oyunculardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük ödül ve eğlence kozmetiklerimiz ile günlük olarak edindiğiniz süpriz ödüllerle oyununuza renk katabilirsiniz.
Sistemlerimiz şimdilik bu kadar diğer sistemleri ilerleyen günlerde sunucuya ekleyeceğiz. Sistem eklendikce, bir güncelleme
yapıldıkça sitemizde duyuru olarak detaylarını paylaşıyoruz.

Şimdiyse 5. aşamada iletişim bilgilerimiz yer almakta. www.NightWingNetwork.net sitemize girdiğinizde çoğu iletişim bilgilerimizi görüntüleyebileceksiniz.
İletişim bilgilerimiz olarak Whatsapp, E-Mail, Discord, Site canlı destek, Site ticket desteği sunuyoruz.
Her türlü mesajınızı önemsiyor ve dikkate alıyoruz.

Konumuzun 6. aşaması olarak sizlere alımlardan bahsetmek istiyorum.
Alımlarımız olarak genel sunucular için moderator, SkyBlock, Factions ve Creative sunucuları için Destek ve Youtuber
alımlarımız mevcut. Alımlarla ilgili olan tüm sorularınızı bize Discord'umuz üzerinden yazabilirsiniz.

Sunucu IP Adresi: play.nightwingnetwork.net
Sunucu Sürümü: 1.8.x
Sunucu Slotu: 2.000
Sunucu Türü: HUB

logo.png