𝔞 𝔢 𝔰 𝔢 𝔯 𝔦 𝔞 ♠ Herzaman En iyisi ! - Kapanma riski yok! ♠ 1.8.X - 1.15.2 |+[20] Online!

𝔞 𝔢 𝔰 𝔢 𝔯 𝔦 𝔞

Daima Kalite!

WWWW.AESERİA.COM

Merhaba, Aeseria Network adı ile 04/08/2017 tarihinde ilk adımlarımızı atmaya başladık, daha sonrası uzun bir serüven ile bu yolda hızlı bir yol aldık. Çok büyük fikir ve düşünceler ile sunucumuzu geliştirmeye devam ettik, 15/11/2019 tarihinde sunucumuzu açmaya karar verdik, bu yolda değerli oyuncularımızın ve değerli içerik üreticileri ile daha hızlı bir gelişim sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Aeseria adı altında ilk oyun olarak Açık Beta SkyBlock açmaya karar verdik, oyuncu kitlemizin maddiyatını çok şekilde zorlamadan sunucumuz içerisinde özel üyelik, jeton, gibi ürünler satmayı planlıyoruz. Klasik bir skyblock ile ana sorunlarımızı gidermeyi planlıyoruz, bir sonraki aşama olarak Türkiye'de ilk defa bizim tarafımızca yapılacak bir özel kodlama oyun çıkarmayı planlıyoruz. Eklemeyi planladığımız oyun ile çok büyük kitleleri hedeflemekteyiz.

Siz değerli kişilerin saygı, sevgi, dostluk ve barış içerisinde bulunabileceği bir sunucu ve bir arkadaş ortamı hazırlayacağız. Üst düzey saygılı, ilgili yönetim ve ekibimiz ile siz değerli oyuncularımızın sorunlarını en kısa sürede gidererek sizleri oyuna bağlı bırakacağız, sıkı disiplin ve bilgili yönetim ekibimiz ile bu disiplinin asla bozulmayacağının garantisini veriyoruz.

-Aeseria NetWork

Oyna.Aeseria.Com

Aeseria#1184

@AeseriaNetWork

@AeseriaNetWork

Aeseria NetWork

Dipnot:
Tüm herkes'i minecraft sunucumuza davet ediyoruz.

Konu düzen ve yapımda yardımı bulunan yönetim ekibimizden @TheIsaORC ve @Aeseria'ya çok teşekkür ederiz.

Konu ve sunucu içerisinde eksiklerimiz olabilir bunları mazur görüp bize iletirseniz gelişmemize olanak sağlamış olursunuz.​