Acend Minecraft Olarak Kaliteli bir Survival Sunucusu Kurmak için Ekip Üyelerine İhtiyacım Var!

BlockAdam0

Oduncu
Merhaba, benim adım Tolga 19 yaşındayım ve neredeyse çok uzun süredir Minecraft ile ilgilenmekteyim. Artık bir şeyleri başarmamın zamanı geldiğini düşünerek sürekli eğlenerek oynadığım sunuculardan bağımı kopartarak kendi sunucumu tasarlamak istiyorum. Kafamda tasarladığım sunucuyu uzun uzun anlatacağım bu yüzden şimdiden bilgilendirmek istiyorum Maalesef ki hiçbir yetki için bir ödeme yapmayacağım “Şimdilik.”

Minecraft Sunucumun ismi Acend olacak ve temelinde bir Survival sunucusu olacaktır. Ancak aşina olduğumuz Survival sunucuları gibi değil. Son zamanlarda popülerleşen Towny gibi büyük bir Survival sunucusu tasarlamak istiyorum. Başlangıçta Towny kurmamamın sebebi bunun altından kalkabileceğimi düşünmemem. Çünkü Towny gibi bir sunucu tasarlamak gerçekten başlangıçta zor. Bu yüzden Towny’e benzer bir Survival sunucusu tasarlamak bana başlangıç için daha uygun göründü.

Sunucunun içeriğinden bahsetmem gerekirse, Özel Kozmetikler, özel eşyalar, özel canlılar, özel madenler ve özel blocklar. Bunların tamamı bütün kullanıcılara açık olacaktır. Sunucuda iki farklı Para birimi olacak.

İlk Para birimi olan “Kredi” bütün oyuncular tarafından elde edilebilir bir para birimidir. Diğer Para birimi ise, “AC(Acend Coin)” Sadece takas veya pazarda sattığınız eşyalarca elde edilebilir. Ancak endişelenmeyin sunucu tamamen Free to play olarak tasarlanmayı hedefliyor.

Tabii ki, bu şu demek değil. VİP üyelerin özellikleri değersizleşmiyor. Aksine, VİP üyeler günlük giriş ödülü olarak 10AC kazanır ve eğer ki sunucu çok dolu ise VİP üyeler sıra beklemeden giriş yapabilirler.

Şimdilik sunucunun tanıtım kısmını burada kesmek istiyorum. Anlatılacak daha bir sürü konusu var ancak burası zamanı ve yeri değil. Hayalimdeki bu sunucuyu yapabilmek için kaliteli ekip üyelerine ihtiyacım var. Başta dediğim gibi Maalesef hiç kimseye bir ödeme yapamayacağımı belirtmiştim ve cümlenin sonunda ise Şimdilik ibaresini kullandım.

Neden şimdilik dediğimi soracak olursanız, Sunucumdan gelir elde etmeye başladığım zaman gelirleri ortak bir şekilde bölüştürüp ekip üyelerine o zaman ödeme yapabilirim.

O zaman artık Sunucum için aradığım yetkileri belirtme vaktim geldi öncelikle aradığımız yetkiler için şartları belirtmeme izin verin.​
Herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur (Saygılı ve Olgun birisi olursa daha iyi olur.)
Minecraft Tecrübesi başvuracağı Yetkiye göre değişiklik gösterir.
Aktifliği başvuracağı Yetkiye göre değişiklik gösterir (Esnek çalışma saatleri vardır.)
Toplantılara Katılmak zorunludur.
Takım arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilmeli.
Başka bir sunucuda aktif olarak görev yapmıyor olmanız gerekmektedir.

MODERATÖR
Sunucu içerisinde, oyun hatalarını denetlemek ve oyuncu şikayetleri, oyuncu hataları ve oyun içi Bugları düzeltmekle görevlidir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

DİSCORD YÖNETİCİ
Discord sunucusunun genel sorumluluğuna sahiptir. Aktif olarak sohbet kanallarında düzeni korur, Sunucuyu güncellemek için yenilikler getirir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

REHBER
Sunucuya yeni başlamış insanlara, oyunu öğretmek ve oyun içerisinde daha kolay etkileşim kurabilmesi için çalışmakla görevlidir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

DESİGNER
Acend Minecraft için tasarımlar oluşturabilecek, emoji, gif, video editörlüğü gibi türlü türlü alanlara dağılmıştır. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

REKLAMCI
Sunucunun daha fazla kişiye ulaşması için çeşitli forumlarda sunucuyu tanıtarak insanları sunucuya davet etmek ile görevlidir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

MİMAR
Sunucunun tasarımını belli aralıklar ile düzenleyerek oyuncuların göz zevkini bozmayacak ve kaliteyi hissettirecek tasarımlar ile görevlidir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

DESTEK EKİBİ
Hem oyun içi sorunlar ve şikayetler ile hem de discord içi sorunlar ve şikayetler ile ilgilenmekle görevlidir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

PLUGİNER
Plugin editlemeyi, güncelleştirmeyi ve pluginleri düzgün kullanmayı bilmeniz gerekmektedir. Eğer ki bu yetki için nitelikleri karşıladığını düşünüyorsanız başvuru oluşturabilirsiniz.

Sen de bana destek olmak için başvuru yapabilirsin. Benimle iletişime geçmek için Discord üzerinden arkadaş eklemeniz yeterlidir.
Tolga#5132​