Adım Network Hakkında Bilgi | Yetkili Alımları ve Şartlar! | Adım Network'a Nasıl Gelirim? | Adım Network Ne Zaman Açılacak? Bütün sorular cevaplandı!

AdımNetwork

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
ADIM NETWORK HAKKINDA BILGI

Adım Network 2022 tarihinde kurulan bir Türk sunucusudur. Adım Network çocuklar oyun oynasın diye ayrıca çocuklar oyun hakkını kullanabilmesi için bu Türk sunucusu yani Adım Network kurulmuştur, ve oyuncularını mutlu etmesi için bütün çalışmaları başlatmış bulunmaktadır.

ADIM NETWORK YETKILI ALIMLARI VE ŞARTLAR

Adım network sunucusuna alınacak yetkili alımları şunlardır; Moderatör, Yardımcı, Mimar ve Tasarımcı yetkisidir. Bu yetkileri almak içinde şartlar şunlardır; Sunucumuzda 1 ay boyunca oynamak, oyunculara saygılı davranmak, temiz kalpli olmak, 15 yaş üstü olmak ve de küfür etmemek. Ayrıca Moderatör yetkisini almanız için ilk önce Yardımcı yetkisinden başlayıp size güvenmemiz lazımdır. Güvendikten sonra size yetkiniz verilecektir ve Yardımcı yetkisinde eğer siz kazandıysanız sizin mailinize doğrulama yani biz size şöyle bir mail atacağız; "Sayın Ömer, yaptığınız başvuru sonucunda siz kazanmış bulunmaktasınız. Lütfen eğer istiyorsanız EVET yazınız." şeklinde bir mail gelecektir ve sizde istediğinizi yada istemediğinizi bize ileteceksiniz. Ayrıca discord şartdır.

ADIM NETWORK'A NASIL GELIRIM?

Adım Network'a gelmek için beni discordunuza eklemeniz lazımdır. Discordum; Adım Network#5769 bu discordu ekleyerek bana ulaşabilirsiniz.

ADIM NETWORK NE ZAMAN AÇILACAK?

Şimdi ben daha 11 yaşında olduğum için şimdilik sunucu açılmayacaktır. Ben ücretli sunucu açmayı düşünmekteyim. Ondan dolayı ise 8 yıl sonra ücretli bir sunucu açacağıma karar vermiş bulunmaktayım.

Son düzenleme: