AiakosMC | Rehber, sponsor ve youtuber alımları aktif !

MartiniBiancoo

Demir madencisi
9614

9615

9616

9617

9618

9619

9620

Sunucu Bilgileri
  • Sunucu ismimiz kesin olarak AiakosMC. VDS henüz satın alınmadı sunucu ayarlamalarını kendi bilgisayarımızdan açtığımız sunucuda yapıyoruz. (Zamandan israf olmaması için). Ayrıca maplerimizin hepsi bize aittir.

İletişim Bilgileri
  • Discord ! MartiniBiancoo#0123

Alım Yapılacak Bölümler
  • Youtuber
  • Sponsor
  • Rehber ( https://forms.gle/Smx8mLDdyGDAxzJcA )

Kişilerde Aradığımız Özellikler
  • İşinde tecrübeli , olgun ve çocuksu hareketler sergilemeyen kişiler aramıza katılmakta zorlanmayacaklardır.

Sunucu Hakkında
  • Sunucu 1.16.5 olarak açılıp her zaman son sürüm devam ettirilecektir. Sürekli güncellemeler gelip gelişmeye devam edecektir. Sunucuyu şu anlık iki kişi geliştiriyoruz. Discord sunucumuzda anlık olarak güncelleme notları paylaşılıyor , discord adresime istek gönderip bize destekte bulunabilirsiniz.

• Eğer buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, başvurularınızı bekliyoruz.
  • Sistemlerin hepsi bu kadar değil fazla spoiler olmasın diye bir kısmını attım.

Açacağımız sunucunun özgün olması için uğraşıyoruz , siz de fotoğraflarda veya herhangi bir yerde gördüğünüz daha önce başka sunucularda kullanılan prefix , tag gibi görünüşe dayalı özellikleri bize bildirirseniz çok mutlu oluruz. Eğer özgün olmazsak sunucu açıldığında bazı kişiler gelip ''şu tasarım bana ait , bunu daha önce başka bir sunucuda görmüştüm'' gibi söylemlerde bulunacaklar. Sunucuya ait anlık güncellemelerin hepsi discord sunucumuzda paylaşılıyor.