Ajan Craft Network Emek Skyblock 1.8/1.16x

BayYT

Oduncu
Giriş

Sunucumuz 2018 yılında bazı nedenlerden dolayı kapandı, ama şimdi tekrar Emek SkyBlock sunucusu olarak geri açıktık. Sunucumuz aktif durumda hepinizi bekleriz. Şunu söyleyelim sunucumuzun sistemleri öyle abartılacak kadar gelişmiş değil, ama her gün yeni şeyler ekliyoruz ve sistemlerimizi geliştirmeye, yenilemeye çalışıyoruz. Her şey siz değerli oyuncularımız için. Sunucu IP: ajancraftnw.ddns.net

Sunucumuzdan Görseller

Spawn

11742

11743

Kasalar Bölgesi
11744

Edit
Bölgesi
11745

Takas
Bölgesi
11746

Arena
Bölgesi
11748

11747

Ada

11749

Makine Bilgisi

İşlemci: Intel Xeon E5-2690
Ram: 4 GB
Depolama: 40GB NVMe M.2 SSD
Host: Rabisu
Sunucu IP: ajancraftnw.ddns.net

Özellikler

Edit Nedir ?

Obsidyen Kazarak Edit İtemlar Alabileceğiniz, %1 Şansla Ajan Coin Kazanabileceğiniz Yer

AC Coin Nedir?
Sunucuda Bulunduğunuz Her Saate ve Obsidyen kazarken 1 Adet Ajan Coin kazanabilirsiniz. Bu Ajan Coinleri Ajan Coin Marketten Günlük Vip , Ajan Coin Booster, Özel İtemler ve AdaFly Almak İçin Kullanabilirsiniz .

Coin Booster Nedir ?
%1 Oranla kazanabildiğiniz Ajan Coinleri hem oranı %5 hem de adet sayısını ikiye katlarsınız.

Ada Reklamı Nedir ?
Her Saat 1 defa Adanızın Warpının Reklamını Verebilirsiniz .

Rütbe Sistemi Nedir ?
Sunucuda Para Karşılığı Rütbenizi Arttırabilirsiniz . En Son Rütbeye Geldiğinizde /fly , /feed Komutlarına Erişiminiz Olur . Ayrıca Her Rütbe Atladığınızda Kitinizde Gelişir .

Takas Nedir ?
Takas , Eşyalarınızı NPClerden Değiştirebileceğiniz Bir Bölgedir .

Market Nedir ?
Çoğu Emek sunucudan farklı olarak marketimiz dijitaldir /market komuduyla ulaşabilirsiniz .

Yetkili Kadromuz

Kurucu :
YusufTurk61
Admin : ImKill
Pluginer : Aranıyor...
Mod : Rstarks
Mimar : Aranıyor...
Rehber : emekele
Discord Yönetici : Jacob
Discord Mod : Evie

Hakkımızda :
Ben Yusuf 15 Yaşındayım Aktif Olarak Minecraft Oynuyorum. İstanbul da Yaşıyorum . Boş Zamanlarımda JavaScript Öğrenmeye Çalışıyorum. Sunucuyu bazı nedenlerle 2018'de kapatma kararı almıştım fakat geri açtım. Sizi de beklerim.

Yenilikçi Fikirlerinizi ve Sorularınızı Discord üzerinden bana iletebilirsiniz.
Discord : BayYT#4284