Alım

Hepinize Selam öncelikle açacağımız olan servere builder alımı yapıyoruz aternosta bir server açtık orda map yapıp rabisudan açacağımız servere aktaracağız. Eğer Pluginer varsa o da olur ama builderda gerekiyor . Discord yazabilirsiniz

Romitou

Altın madencisi
Merhaba, sunucuyu açarken ne kadar bütce ile açıyorsunuz?

VuleenX

Oduncu
Çok İyi Bir Bilgim Yok Ne Yap Derseniz Onu Yapmaya Çalışırım Yardım Etmek İsterim Kolay Gelsin DC: VuleenX#5331

HüseyinTR

Kütüphaneci
Hepinize Selam öncelikle açacağımız olan servere builder alımı yapıyoruz aternosta bir server açtık orda map yapıp rabisudan açacağımız servere aktaracağız. Eğer Pluginer varsa o da olur ama builderda gerekiyor . Discord yazabilirsiniz
Ben, katılabilirim komut bilgim %100, isterseniz ?

ByCalypso

Oduncu
merhabalar ben ücretlı bır şekılde çalışmaktayım harıtalar yapıyorum 2 yıllık usta mımarlığım bulunmaktadır LCTR ve Atalante network gıbı büyük suncuularda çalıştım ücret olarak çok uygun fıyata ış yapmaktayım sızı memlun edeceğımden emınım
DC ByCalypso#4071 örnek portfolıoda atabılırım dc üzerınden