Allah'a söven bu adamı raporlar mısınız?

Punisherrr

Oduncu
Maçımda Allah'a söven biri geldi. Ölünce Allah'a sövüyor adı ALLAHYOKEDEN. Ekran görüntülerini atıcam. Lütfen bu adamı raporlayın.:)

12003
12004

Craftrise desteğe yazdım zaten.

Gerech

Forum Yazarı
Forum üzerinden sağlıklı geri dönüş alman çok zor. CraftRise sitesi üzerinden destek talebi oluşturabilirsin. Bu senin için daha yararlı ve etkili olacaktır.

Punisherrr

Oduncu
Forum üzerinden sağlıklı geri dönüş alman çok zor. CraftRise sitesi üzerinden destek talebi oluşturabilirsin. Bu senin için daha yararlı ve etkili olacaktır.
Oluşturdum hatta discord'dan 5kişi ile birlikte raporladık bu adamın ban yemesi için elimden geleni yapacağım.

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
Maçımda Allah'a söven biri geldi. Ölünce Allah'a sövüyor adı ALLAHYOKEDEN. Ekran görüntülerini atıcam. Lütfen bu adamı raporlayın.:)

Ekli dosyayı görüntüle 12003 Ekli dosyayı görüntüle 12004

Craftrise desteğe yazdım zaten.
1. Buraya yazma
2. Craftrise desteği boşuna yok
3. Etsin Boşver Onun Hayatı
4. Forum kurallarına haykırı
5. Küfürden rahatsız oluyorsanız "Sohbetin saydamlığını 0 yapmanızı öneririm"
6. Bazen Takmamak İyi Fikir

MegaKiller2021

Altın madencisi

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Evine gidip ateş topu atmamı mı bekliyorsun?

Anlamadım.
Kardeşim demek istediğim o değil. Adam chatten Allah'a küfür ediyor sen vs de onu keseceğim diyorsun. Küfür etmek ile pvp'nin ne alakası var? Adam pvp konusunda kendime güveniyorum dememiş ki Allah'a küfür etmiş pvp ne alaka? Sen her biri küfür ettiğinde vs gel diyorsun herhalde mantığa bak.

Glade

Kızıltaş madencisi
Kardeşim demek istediğim o değil. Adam chatten Allah'a küfür ediyor sen vs de onu keseceğim diyorsun. Küfür etmek ile pvp'nin ne alakası var? Adam pvp konusunda kendime güveniyorum dememiş ki Allah'a küfür etmiş pvp ne alaka? Sen her biri küfür ettiğinde vs gel diyorsun herhalde mantığa bak.
Tilt etmek istiyorum.