『 Athena Network 』-Yetkili Alım-

MrSh4dow

Oduncu
Athena Network Yetkili Alım... - Konu Güncel! -

Gelişmiş Pluginler İle Athena Network Kapılarınızı Size Aralıyor. Sunucumuz 1 Temmuz 2021 Tarihinde Siz Değerli Oyuncular İle Buluşuyor!
Eğer sende bu güzel sunucuda bir yetkili olarak önemli bir rol oynamak istiyor isen doğru yere gelmişsin demektir! Alt tarafta alınacak yetkilileri ve bazı bilgileri bulabilirsin!

Sunucu sistemi hakkında birkaç bilgi;
Sunucumuzun Discordu İçin : ✾ MrShadowヤ#4253
Sunucu Ram : 16 GB Sunucu
Hosting : ...

Sunucu için alınacak yetkililer;
✾ Rehber: maksimum 4,
✾ Mimar: maksimum 3,
✾ Discord Sorumlusu: maksimum 2,
✾ Moderator: maksimum 2,

Sunucumuzda neden yetkili olmalısın;
Tatlı bir aile ortamı var,
Geyik tayfayız, eğlenerek inşa ediyoruz sunucuyu,
Kafa dağıtmalık bir ortam,
Burada ciddi takılmak zorunda değilsin istediğin gibi keyfine bak ama prensiplere uyabilirsin,
En önemlisi de hepimiz birbirimize sadığızdır!

Yetkili formunu nasıl doldurmalıyım;
NOT: Yaş bizim için önemli değildir. Önemli olan olgunluk ve saygıdır!
İsim:
Neden buradasın:
Bize ne katarsın:
Daha önce bi sunucuda bulundun mu:
(Mimar isen,)Yapı örnekleri:
Kendini temel komutlar hakkında değerlendirirsen on üzerinden kaç verirsin, bildiklerin nelerdir:

Eğer yukarıdaki bilgiler senin için tamam ise ve eğer bizim denetimimizden geçebilirseniz kabul görürsünüz
😉

Son düzenleme:

TCommender1

Oduncu
İsim:Efe
Vaatlerin:Eksikleri Diğer Arkadaşlar İle Tamamlamaya Çalışacağım.
Neden buradasın:Size Yardım Etmeyi Ve Hayalimi Gerçekleştirmeye.
Bize ne katarsın: Eksikleri Tamamlamayı
Daha önce bi sunucuda bulundun mu:2-3 Sunucum Vardı Bide 1 Kere Rehber Olmuştum
(Mimar isen,)Yapı örnekleri: Mimar Değil Rehber Olmak İstiyorum
Kendini temel komutlar hakkında değerlendirirsen on üzerinden kaç verirsin, 10 veririrm bayadır oynuyorum bu oyunu herşeyi bilebilirim.

Son düzenleme:

Reaf

Kömür madencisi
İsim:Ahmet
Vaatlerin:yok
Neden buradasın:Yardımcı Olmak İçin :)
Bize ne katarsın: Oyuncularla Sohbet Eder Oyun Oynarım oyun oynarken Hile Yapanları Bulurum
Daha önce bi sunucuda bulundun mu: buldum
Kendini temel komutlar hakkında değerlendirirsen on üzerinden kaç verirsin: 8

kaan1

Oduncu
sim:kaan
Vaatlerin:yok
Neden buradasın:sizlere sunucuyu geliştirmenize yardımcı olmak için
Bize ne katarsın:eek:yun içi bugları(hataları) bulurum hile yapanları banlar buglardan faydalananları uyarırım
Daha önce bi sunucuda bulundun mu: evet 3.5 aylık mod 4 aylık adminlik ve 1 aylık rehberlik yapmıştım tecrübeliyim sunucuda moderator olmak için başvuruyorum kabul ederseniz size büyük katkılarım olabilir kabul ederseniz sevinirim

nesrin

Oduncu
İsim:Nesrin
Vaatlerin: Şimdilik yok.
Neden buradasın:Size yardım etmek ve sunucunuzu daha iyi bir hale getirmek istiyorum.
Bize ne katarsın: Birçok şeyi.
Daha önce bi sunucuda bulundun mu: 5-6 sunucu açmışımdır ama aktiflik olmadığıından ve ücretsiz sunucu açtığımdan dolayı kapattım, çok fazla sunucuda yetkili oldum.
(Mimar isen,)Yapı örnekleri: Mimar olmayacağım.
Kendini temel komutlar hakkında değerlendirirsen on üzerinden kaç verirsin, bildiklerin neler: çok fazla komut biliyorum plugin bilgim vardır, komut bilgim vardır, skript kodlyamam ama düzenleyebilirim.

Crescent

Oduncu
İsim:Erdem
Vaatlerin: Sunucunuza yenilik getirerek daha iyi bir oyun deneyimi yaşatabilirim.
Neden buradasın: Minecraft sunucularında daha önce birçok kez yetkili olarak bulundum gerek moderatör gerek builder gerek admin gerekse kendim server açıp oyunculara iyi bir oyun deneyimi yaşattım ve bu yaptığım işten zevk alıyorum.
Bize ne katarsın: Tecrübelerimle sunucunuzu çok daha iyi yapabileceğimi düşünüyorum. Factions, Survival vs. bu gibi minigameslerde çok tecrübeliyimdir.
Daha önce bi sunucuda bulundun mu: Evet birçok kez sunucularda yetkili olarak bulundum.
(Mimar isen,)Yapı örnekleri: Moderatör olarak görev yapmak istiyorum.
Kendini temel komutlar hakkında değerlendirirsen on üzerinden kaç verirsin, bildiklerin nelerdir:
World Edit adlı plugin bilgim 100%
WorldGuard adlı plugin bilgim: 100%

Oyunculara nasıl yaklaşacağımı neyin nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyorum.
/mute , /ban , /jail bu gibi küçük komutları çok iyi bilirim.
Tek başıma ./warp Market yapabilirim ister eski usül market ister yeni usül market.
Son olarak çok tecrübeli olduğumu düşünüp sizin sunucunuzda görev yapmak istiyorum.
İyi forumlar.

Asman

Oduncu
İsim:Utku
Vaatlerin:Sunucunuzunu Çok Sevdiğim İçin
Neden buradasın:
Bize ne katarsın:Kaliteli Ortam
Daha önce bi sunucuda bulundun mu: Çok Sunucularda Bulundum