Konu Kapanmıştır ( 11 )

Nasors

Zümrüt madencisi
Konu Özgündür,
Nasors: Sen Konunda Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenlerden Bahsetmişsin Ben İse Yanlış Yapılanlardan..
İyi günler!
Özgün kelimesinin 2 anlamı vardır. Bunları açıklayalım
1)
yalnız kendine özgü bir niteliği olan, kopya olmayan.
2) ilk kez yapılmış olan, taklit olmayan

Taklit yaptığınızı belli ediyorsunuzdur. Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler makalesini ben hiç oluşturmasam hiç düşünmesem eminim ki sizde bu konuyu hiç düşünmezsiniz ve ben makalemde o yazdığınız 4 maddenin zaten benim makale bilgimde var. Hemen örnekleri de vereyim.

1. yazdığınız Çok Abartmak maddesinde, benim yazdığım makalede 4. maddeme çok benziyor.
2. yazdığınız Fazla Heyecanlanmak maddesinde, benim yazdığım makalede 1 ve 7. maddemde benzetme yapabiliriz.
3. yazdığınız Ciddiye almamak maddesinde, benim yazdığım makalede 2 ve 7. maddemde benzetme çıkabiliyor.
4. yazdığınız Çok Kısa cevap vermek maddesinde, benim yazdığım 7. maddeye benzetebiliyoruz.

Taklit yaptığınızı bu şekilde belli ediyorsunuz. HzHyraa'nın dediği gibi 'özgün konular bulman senin için daha iyi olabilir'

İyi Günler...

V2_TR

Demir madencisi
Özgün kelimesinin 2 anlamı vardır. Bunları açıklayalım
1)
yalnız kendine özgü bir niteliği olan, kopya olmayan.
2) ilk kez yapılmış olan, taklit olmayan

Taklit yaptığınızı belli ediyorsunuzdur. Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler makalesini ben hiç oluşturmasam hiç düşünmesem eminim ki sizde bu konuyu hiç düşünmezsiniz ve ben makalemde o yazdığınız 4 maddenin zaten benim makale bilgimde var. Hemen örnekleri de vereyim.

1. yazdığınız Çok Abartmak maddesinde, benim yazdığım makalede 4. maddeme çok benziyor.
2. yazdığınız Fazla Heyecanlanmak maddesinde, benim yazdığım makalede 1 ve 7. maddemde benzetme yapabiliriz.
3. yazdığınız Ciddiye almamak maddesinde, benim yazdığım makalede 2 ve 7. maddemde benzetme çıkabiliyor.
4. yazdığınız Çok Kısa cevap vermek maddesinde, benim yazdığım 7. maddeye benzetebiliyoruz.

Taklit yaptığınızı bu şekilde belli ediyorsunuz. HzHyraa'nın dediği gibi 'özgün konular bulman senin için daha iyi olabilir'

İyi Günler...
(y)

V2_TR

Demir madencisi
Senden Önce: Yardımcı Seçilirseniz Ne Yapacaksınız İsminde Bir Konu Başlatmıştım.
Senin Anlayışına Göre, Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler İsmindeki Makeleyi Benim Konumu Gördükten Sonra Açmış Olabilirsin.
Yanlış mı Düşünüyorum?
(n)

Nasors

Zümrüt madencisi
Senden Önce: Yardımcı Başvurusu Hakkında Bir Konu Başlatmıştım.
Senin Anlayışına Göre, Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler İsmindeki Makeleyi Benim Konumu Gördükten Sonra Açmış Olabilirsin.
Yanlış mı Düşünüyorum?
Yanlış düşünüyorsunuz. Yazdığım makale sizin söylediğinizden sonra olabilir fakat aralarında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlayamıyorum. Benim anlayışımdan çok uzaksınız. İyi Günler...

Nasors

Zümrüt madencisi
Elinizde Bir Kanıt Olmadan Konuyu Sizden Çaldığımı Söylemezsiniz.
Ben Kendime Göre Olan Yanlışları Makalemde Belirttim.
Aynı Zamanda Forum da Birbirine Benzeyen Onlarca Makale Var. Bu Yüzden Konuma Böyle Bir Tepki Vermeniz Doğru Değil.
İyi Günler
Ben size konumu çaldın falan demiyorum. Ben size konumla benzetme yaptığınızı ve kendinize özgü olmadığını savunuyorum. Hem bu bir tepki değildir sadece önerimdir. HzHydraa'nın dediği gibi 'Özgün konular bulursan senin için daha iyi olabilir.'
İyi günler...

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Elinizde Bir Kanıt Olmadan Konuyu Sizden Çaldığımı Söylemezsiniz.
Ben Kendime Göre Olan Yanlışları Makalemde Belirttim.
Aynı Zamanda Forum da Birbirine Benzeyen Onlarca Makale Var. Bu Yüzden Konuma Böyle Bir Tepki Vermeniz Doğru Değil.
İyi Günler
Yapmış olduğun şey konu çalmak değil kendine göre haklısın ancak bu biraz kendine özgün bir konu olmamış gibi birazcık harman yapmışsın ve anlatmışsın, güzel bir çalışma evet ama daha iyi daha güzel konular bulup yazarsan senin için daha iyi olacaktır.

Nasors

Zümrüt madencisi
Yapmış olduğun şey konu çalmak değil kendine göre haklısın ancak bu biraz kendine özgün bir konu olmamış gibi birazcık harman yapmışsın ve anlatmışsın, güzel bir çalışma evet ama daha iyi daha güzel konular bulup yazarsan senin için daha iyi olacaktır.
KATILIYORUM

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Sizinde Haklılık Payınız Var.
Teşekkür Ederim