Batıhost mu rabisu mu

Rabisu mu batıhost mu

• Rabisu

Kullanılan: 3 42.9%
  • Batıhost

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

avery007

Kızıltaş madencisi
Beyler benim arkadaşım server kurmayı düşünüyor sizce hangisi daha iyi olur batıhost mu rabisumu

Bar0n_Nash0r

Kızıltaş madencisi
Ben Rabiusu gibi düşünüyorum çünkü eskiden CraftRise batihostan Rabiusu geçti galiba batihostda kötü şeyler yaşandı diye

stale

Kömür madencisi
birkan her host kullanışlıdır ammenna panel erişim sistemi , kolaylık sağlanması , destek ekibi bunların içine girmiyor kardeşim. lakin sen batihost diyorsan o senin bileceğin bir mesele

DarkSad

Kütüphaneci
Ben Batihost'u tercih ederim çünkü Rabisu'da slotlar sınırlı ve istediğin slota göre satın alıyorsun eğer Rabisu'da sunucusu gelişirse bir süre sonra oyuncuların sunucu dolu olduğu için katılamama durumları olabilir. Rabisu'da FTP ile giriş variken Batihost'da uzak masaüstü ve FTP birleşik kullanılabiliyor. Şahsen Batihost daha iyi fakat bence Batihost'dan daha iyi bir host olan Keyubu'yu kullanması daha sağlıklı olabilir.

Keyubu'da canlı destek, MC-TR gibi forumlarda ücretsiz konu tasarımı ve daha bir çok özellik var.

Birkan

Altın madencisi
Ben Batihost'u tercih ederim çünkü Rabisu'da slotlar sınırlı ve istediğin slota göre satın alıyorsun eğer Rabisu'da sunucusu gelişirse bir süre sonra oyuncuların sunucu dolu olduğu için katılamama durumları olabilir. Rabisu'da FTP ile giriş variken Batihost'da uzak masaüstü ve FTP birleşik kullanılabiliyor. Şahsen Batihost daha iyi fakat bence Batihost'dan daha iyi bir host olan Keyubu'yu kullanması daha sağlıklı olabilir.

Keyubu'da canlı destek, MC-TR gibi forumlarda ücretsiz konu tasarımı ve daha bir çok özellik var.
bende onu söylemek istiyorum BATİ KALİTE AKIYOR

Wisart

Kömür madencisi
Keyubu tercih ediyorum. Elinize tüm bilgileri tamamıyla veriyor. MySQL bilgileri vb herşey. Discord sunucusundan ve websitesinden açılan destek taleplerine 24 saat içerisinde bakılıyor. Batihost bana göre pek resmi değil. Bu benim tercihim sana kalmış bir şey. :D

Wassu

Zümrüt madencisi
Keyubu :)
Türkiye'nin en büyük OPSkyblock sunucusunun sahibiyim ve Keyubu firmasını tercih ediyorum her türlü desteği veriyorlar emin ol

WealDead

Kömür madencisi
BATIHOST Seç
%5 İndirimli Rabisudan.

avery007

Kızıltaş madencisi
birde ankete oylarmısnız osnucuna gore kara vercem şimdi bearbere gözüküyor

DarkSad

Kütüphaneci
Keyubu :)
Türkiye'nin en büyük OPSkyblock sunucusunun sahibiyim ve Keyubu firmasını tercih ediyorum her türlü desteği veriyorlar emin ol
Türkiye'nin en büyük OPSkyBlock sunucusu biraz abartı olmadı mı aktifliğinizin kat ve katı olan sunucular mevcut, Örneğin; MajesTurk.

Wassu

Zümrüt madencisi
Türkiye'nin en büyük OPSkyBlock sunucusu biraz abartı olmadı mı aktifliğinizin kat ve katı olan sunucular mevcut, Örneğin; MajesTurk.
1. Sunucu şuan aktif değil
2. Kat ve katı derken 100 online kat ve katı mı oluyor anlamadım bizimki daha yüksekken? :D