Bedava Launcher Koş Koş Koş

MirzaP

Oduncu
Başlamadan önce bana maddi ve manevi yardımda bulunan @aronshire arkadaşımıza teşekkür ediyorum

Merhaba arkadaşlar bu gün size ücretsiz launcher paylaşıcam ama ilk önce launcheri yaparken ve paylaşmadan önce başımdan gelenleri anlatacağım hadi başlayalım .

İlk olarak launcheri kendim ve satın almak isteyenler için geliştiriyordum .Sonra ege deniz ile tanıştım ege,ben ve bir hain ile minecraft web script geliştiriyorduk ve hain benim adıma bazı kişilere launcher satıp milleti dolandırıyordu.Ve proje iptal oldu .Arkadaşım ege deniz @Aronshire kurcusu olduğu bir ekip ile beni tanıştırdı.Ve launcheri geliştirmeye devam etim ve 2.haine launcherin bitmiş ve açık kaynak kodunu ve github linkini attım sorna ondan launcheri silmesini istedimimi oda hainlik yapıp launcheri bir forumda açık kaynak github linkini yaydı . Bende sonu .sln olan dosyanın içine sahte bir günceleme ile virüs koydum sizden ricam o dosyayı eğer indirdiyseniz dosyayı silin ve atacağım yeni dosyayı indirin .

Şimdilik bukadar açıklama yeter eğer ister iseniz discordtan devamını öğrenebilirsiniz .
—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-
—————————————————-—————————————————-—————————————————-

Launcher Görselleri:

DF552073-5EE0-4551-80F4-EA857D8C843F.png
D3BF088F-58BD-4BB7-AC04-FD93E333DFA7.png
26C6B6DA-FB32-42BE-BD3E-5313166259DA.png
53CBD565-ED3E-40CB-8420-CDEF0577B85C.png
32143CA5-0093-4F4D-BF3C-5EE52D0ECF3A.png
A9EF54BA-1D0D-4893-B03A-822C87810EDB.png

İndir:İndir
VirusTotal :İncele
Nasıl düzenleniceği ve çalıştırılıcağı ile ilgili konu gelecektir .

2qke

Kütüphaneci
Senin adına üzüldüm böyle bir ihanete uğraman gerçekten çok kötü. İşinde başarılar umarım daha iyi yerlere gelirsin.

StandBy

Kömür madencisi
Hey Kendim Launcherı İndirmedim Ama Görsellerden Bakınca Bile Launcher Çok Güzel tebrik ederim böyle bir launcher yaptığınız için :D

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Başlamadan önce bana maddi ve manevi yardımda bulunan @aronshire arkadaşımıza teşekkür ediyorum

Merhaba arkadaşlar bu gün size ücretsiz launcher paylaşıcam ama ilk önce launcheri yaparken ve paylaşmadan önce başımdan gelenleri anlatacağım hadi başlayalım .

İlk olarak launcheri kendim ve satın almak isteyenler için geliştiriyordum .Sonra ege deniz ile tanıştım ege,ben ve bir hain ile minecraft web script geliştiriyorduk ve hain benim adıma bazı kişilere launcher satıp milleti dolandırıyordu.Ve proje iptal oldu .Arkadaşım ege deniz @Aronshire kurcusu olduğu bir ekip ile beni tanıştırdı.Ve launcheri geliştirmeye devam etim ve 2.haine launcherin bitmiş ve açık kaynak kodunu ve github linkini attım sorna ondan launcheri silmesini istedimimi oda hainlik yapıp launcheri bir forumda açık kaynak github linkini yaydı . Bende sonu .sln olan dosyanın içine sahte bir günceleme ile virüs koydum sizden ricam o dosyayı eğer indirdiyseniz dosyayı silin ve atacağım yeni dosyayı indirin .

Şimdilik bukadar açıklama yeter eğer ister iseniz discordtan devamını öğrenebilirsiniz .
—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-
—————————————————-—————————————————-—————————————————-

Launcher Görselleri:

Ekli dosyayı görüntüle 3964Ekli dosyayı görüntüle 3965Ekli dosyayı görüntüle 3966Ekli dosyayı görüntüle 3967Ekli dosyayı görüntüle 3968Ekli dosyayı görüntüle 3969
İndir:İndir
VirusTotal :İncele
Nasıl düzenleniceği ve çalıştırılıcağı ile ilgili konu gelecektir .
Güzelmiş <3

MertKose

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Github'da paylaşılmış ücretsiz bir proje. Ve bunu kendim geliştirdim demen üzücü. (y)

strumdog

Kömür madencisi
Selam ilk öncelikle sizin gibi bir grubun böyle işlere devam etmesini isterim siz tanınıcaksınız bundan emin olabilirsiniz devam edin çok güzel launcheriniz var.

Acablade

Demir madencisi
Selam ilk öncelikle sizin gibi bir grubun böyle işlere devam etmesini isterim siz tanınıcaksınız bundan emin olabilirsiniz devam edin çok güzel launcheriniz var.
Dostum bu launcher'ı adamlar yapmamış, başka bir tane adamın launcherını çalmışlar :D