bedeva mc server 2

yiğit146

Kömür madencisi
Merhaba, bugün sizlere lag sız mc server nasıl kurulur onu anlatcam

ilk önce bu lik ten dc sunucularına katılıyorsunuz

link: https://discord.gg/EJ6XVcGjTd

sonra bot komut kanalına !ticket sunucu istiyorum yazın ondan sonra çıkan kanala

Email:
kullancı adı:
şifre: (email şifresi felan yazmayın panel e girerken lazım olacak)

ondan sonra bekleyin yaklaşık enfazla 1 gün sürer eğer yoğunluk az sa.

sonra size bir link atacak lar girş link i oraya email ve yazdığınız şifreyi yazarak giriyorsunuz v sunucunuz açılıyor 1gb ram la açılıyor ama 10 davet = 1gb ram yaparak alabilirsiniz(15gb ram a kadar çıkarta bilirsiniz).

Yada ben uğraşmak istemiyorum felan derseniz en düşük fiat 10 tl (aylık) sunucu ala bilirsiniz (hub sunucu kurmak için 10 tl gerekli)

Kartal_HD

Demir madencisi
Merhaba @yiğit146

Konun güzel geliştirilebilir ancak bu yorumu onun için yapmıyorum, bu yorumu konunda yapmış olduğun bir kural hatasını bildirmek için yapıyorum.

Minecraft Türkiye forumunun koymuş olduğu 11. ladde link paylaşım kuralını çiğnemişsin, bu kuralı çiğnemek uyarı almana yada yasaklanmana sebeb olabilir.

11. Para kazandıran linkler/siteler!

Para kazandıran kısaltılmış linklere ve sitelere forumda yer yoktur, Youtube reklamı ve bunun gibi şeyler serbesttir.
Para kazandıran link paylaşımı ve forum paylaşımı kesinlikle yasaktır!

Ayrıca Discord ve diğer sesli platform ve bunun gibi şeylerin paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Forumun belirlemiş olduğu tüm kurallara göz atmak için TIKLA

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhaba @yiğit146

Konun güzel geliştirilebilir ancak bu yorumu onun için yapmıyorum, bu yorumu konunda yapmış olduğun bir kural hatasını bildirmek için yapıyorum.

Minecraft Türkiye forumunun koymuş olduğu 11. ladde link paylaşım kuralını çiğnemişsin, bu kuralı çiğnemek uyarı almana yada yasaklanmana sebeb olabilir.

11. Para kazandıran linkler/siteler!

Para kazandıran kısaltılmış linklere ve sitelere forumda yer yoktur, Youtube reklamı ve bunun gibi şeyler serbesttir.
Para kazandıran link paylaşımı ve forum paylaşımı kesinlikle yasaktır!

Ayrıca Discord ve diğer sesli platform ve bunun gibi şeylerin paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Forumun belirlemiş olduğu tüm kurallara göz atmak için TIKLA
sadece 3 tane moderetör var 2021 yılında hiç aktif deil 2020 tılındada az kullandılar artık forum kuralları işe yaramayacağı benziyor