ben giremiyom bu craftriseye acil yardım edinnn rami azlatım çoğaltım oyunu silip klosörüde silip yükledim olmadı bu uyarıyı verdi

Chanly

Altın madencisi
Konu sahibinin cevabını bekleyelim isterseniz. Dediğiniz gibi olsaydı sadece minecraft açılmazdı. Bu arkadaşta launcher ekranı dahi açılmıyor :)

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Konu sahibinin cevabını bekleyelim isterseniz. Dediğiniz gibi olsaydı sadece minecraft açılmazdı. Bu arkadaşta launcher ekranı dahi açılmıyor :)
Hatayı Bilmeden Lütfen Konuşmayın Ve Dediğim Gibi Bu Hatayı Saten Ben Yaşadığım İçin Çözümünü Biliyorum, Ekranının Açılmaması Saten Eksik Dosya Hatasıdır.

Chanly

Altın madencisi
Hatayı Bilmeden Lütfen Konuşmayın Ve Dediğim Gibi Bu Hatayı Saten Ben Yaşadığım İçin Çözümünü Biliyorum, Ekranının Açılmaması Saten Eksik Dosya Hatasıdır.
Hatayı bilmeden konuşan sizsiniz. Craftrise sitesinden indirdi ise eksik bir dosya olmaz. Olursa da antivirüs programı engellemiştir.

64efeforever

Demir madencisi
Bu Hata Bendede Olmuştu, Tek Yapması Gereken Şey .craftrise klasörünün içindeki java'nın içindeki jdk-x64'ün içindeki bin klasörüne opengl32.dll'yi Atmak Ve CraftRise'ı Yönetici Olarak Çalıştırmak
offffffffffff olmuyo yaaaa kesin %appdayaı ayırdığım için olduoff napcam yaaa

Chanly

Altın madencisi
@64efeforever, Eğer ki discord hesabınız varsa beni ekleyin. En detaylı şekilde yardımcı olacağıma söz veriyorum.
Smh#4642

64efeforever

Demir madencisi
evettt sıfırlayınca herşey düzeltim tamamaiyle %appdataın yerini dğeiştirdiğim için oldu çok teşekürler hepinize 🤗😇😇