Bora Demir Youtube Kanalının Rezilliği! DOLANDIRICI!

xSeddzy

Oduncu
Bora Demir youtube kanalının discord sunucusuna girip kanal sahibine yazdım discord ismi prays#0646
kendisine sunucu tanıtımı için ne kadar ücret istediğini sordum ve 150 tl cevabını aldım
3 gün ardından düşündüm ve sunucum için mecbur almam gerektiğini söyledim
tek video dedim ve "150 tl" " sunucu bilgilerini alabilirmiyim" dedi bende bilgileri paylaştım
"pazar günü yükleyebilirim bilginiz olsun derviş demir adına gönderir misiniz gönderince yazar mısın kontrol etmem gerekiyor" dedi
bende "pazar günü meşgulüm pazartesi atıcam" dedim
pazar günü "hocam yarın pazartesi 5-6 gibi parayı atıcam uygunsanız parayı atınca çekin montajı yapın" dedim
oda "tamamdır" cevabını verdi
pazar günü geldi ve "müsait olduğunda parayı atayım videoyu çekelim" dedim
oda "Yollayabilirsin" dedi
onun bana vermiş olduğu ibanı ona yolladım bu atıyorum atayımmı dedim oda atabilirsiniz dedi parayı yolladım dekont gönderdim ve engel yedim. minecraft-turkiye.com üzerinden gördüm ve öyle yazdım.

FORUM YETKİLİLERİNDEN TEK RİCAM KİŞİNİN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILMASIDIR KULLANICI ADI: BoraDemirYTB

KANIT GÖRSELLER:

15525
15526
15527
15528

Son düzenleme:

Rikitiki123

Kömür madencisi
Bora Demir youtube kanalının discord sunucusuna girip kanal sahibine yazdım discord ismi prays#0646
kendisine sunucu tanıtımı için ne kadar ücret istediğini sordum ve 150 tl cevabını aldım
3 gün ardından düşündüm ve sunucum için mecbur almam gerektiğini söyledim
tek video dedim ve "150 tl" " sunucu bilgilerini alabilirmiyim" dedi bende bilgileri paylaştım
"pazar günü yükleyebilirim bilginiz olsun derviş demir adına gönderir misiniz gönderince yazar mısın kontrol etmem gerekiyor" dedi
bende "pazar günü meşgulüm pazartesi atıcam" dedim
pazar günü "hocam yarın pazartesi 5-6 gibi parayı atıcam uygunsanız parayı atınca çekin montajı yapın" dedim
oda "tamamdır" cevabını verdi
pazar günü geldi ve "müsait olduğunda parayı atayım videoyu çekelim" dedim
oda "Yollayabilirsin" dedi
onun bana vermiş olduğu ibanı ona yolladım bu atıyorum atayımmı dedim oda atabilirsiniz dedi parayı yolladım dekont gönderdim ve engel yedim. minecraft-turkiye.com üzerinden gördüm ve öyle yazdım.

FORUM YETKİLİLERİNDEN TEK RİCAM KİŞİNİN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILMASIDIR KULLANICI ADI: BoraDemirYTB

KANIT GÖRSELLER:

Ekli dosyayı görüntüle 15525Ekli dosyayı görüntüle 15526Ekli dosyayı görüntüle 15527Ekli dosyayı görüntüle 15528
hakkınızı arayın hocam. forumlara gelip ifşalamanız sizin için bir şey ifade etmeyecektir. tüketici hakları diye birşey var

Merxy

Oduncu
Senin adına üzüldüm,bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz