bug yüzünden banlanma eşigindeyim

TodoGhosteado

Oduncu
20:40 gibi bed wars a girdik arkadaşla sona kaldık ama bu seferde ender perl yüzünden adanın içine girdim hangi harita oldugunu hatırlayamıyorum bizle sona kalan arkadaşlar beni video ya alıp screenshot layıp şikayet edicekler oyuncu nick im TodoGhosteado bug ı ben bilerek yapmadım ender perl atarken istemeyerek oldu bug ı bilmiyodum bile ama o iki arkadaş beni banlatıcaklarını söylediler ilgilenirseniz sevinirim banlamazsanızda sevinirim.
2020-09-12_20.57.31.png
:)

CaKuGangsta

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
20:40 gibi bed wars a girdik arkadaşla sona kaldık ama bu seferde ender perl yüzünden adanın içine girdim hangi harita oldugunu hatırlayamıyorum bizle sona kalan arkadaşlar beni video ya alıp screenshot layıp şikayet edicekler oyuncu nick im TodoGhosteado bug ı ben bilerek yapmadım ender perl atarken istemeyerek oldu bug ı bilmiyodum bile ama o iki arkadaş beni banlatıcaklarını söylediler ilgilenirseniz sevinirim banlamazsanızda sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 6853 :)
bendede ya ender perl lar buglu bendede oldu blogu kirmaya çaliş . Ben Çika Bildim Ama