Craftrise Ayarlar Gözükmüyor.Fps çok düşüyor.

elaysdov_08

Oduncu
Hepinize selamlar arkadaşlar.Bende böyle bir problem var ki Craftrise menüsü gözükmüyor.ESC basınca böyle geliyor.geliyor.Ayarlara falan gire biliyorum ama bu beyaz kareler çok sinir bozucu ve mod ayarlarıda böyle gözüküyor.Lütfen bana yardım edin.
12847
12848

HüseyinTR

Kütüphaneci
Oyunu kapatıp yeniden açın olmassa, launcheri silip yeniden yükleyin

Dipnot: Herhalde dosyaların bazıları inmemiş.

Yusuff

Oduncu
Knk texture pack varsa textur packi çkar bana benzer bişi olmuştu her taraf karanlık olmuştu veya oyunu sil yükle

elaysdov_08

Oduncu
Arkadaşlar texture pack yadan oyun hatasi ile ilgili diyil oyunu ilk indirdigimden beri boyle napa bilirim.Bide Fps çok düşüyor

MuratTNC

Oduncu
bendede o hata var benim ekran kartım eski open gl 2.0 desteklemiyor sanırım ondan windows 7 bendede craftrise desteğe yazdım bizde sorun yok dedi sonoyuncu da craftrise gibi ondada var ama aşırı yok javadanda kaynaklanıyor olabilir ben internetten ayar fotoğrafları bulup ona bakarak yerlerini tahmin ederek yaptım esc de score tablosundakli craftrise yazısında flnda var kazandın yazısıda beyaz

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
%Appdata% dosyasındaki. Craftrise klasörünü silip yeniden indirmeyi dene. Eger hala olmuyorsa destek talebi açın hala olmuyorsa sizden kaynaklı bir işlem olabilir.

İyi Oyunlar.