Craftrise blok yüklenmeme sorunu

neolords

Oduncu
merhaba craftrise a bugün kayıt oldum ve clienti indirip giriş yaptım ama girdikten sonra farkettim lobide oyunda veya herhangi bir yerde bloklar yüklenmiyordu sadece skinler ve diğer kişiler gözüküyordu. görebildiğim şey sadece hava üstüne bastığım yer bile gözükmüyor. bunun sebebi nedir acaba?

Ekli dosyalar

InsideOut

Oduncu
Craft rise'ı silmiştim, tekrar yüklediğimdeyse aynı sorunla karşılaştım. Eğer bir çözümünü bulursam geri dönüş yaparım.

Ekli dosyalar

Lukillian

Oduncu
aynı hatayı yaşıyorum oyun içinden çok ayar denedim yeni hesap açtım oyunu launcherle birlikte appdatadan sildim fakat hiçbir değişiklik olmadı sorunu yaşayan birkaç kişiyide buldum oyun içinde fakat onlar şaşkındı ve çözümünü bilmiyorlardı craftrise ekibine ticket açtım umarım sorunu kısa zaman içinde çözerler sizde ticket açmak için --> https://www.craftrise.com.tr/destek sorunu yaşayan herkes ticket açarsa craftrise ekibinin bu sorunu ciddiye alacağını ve kısa zamanda çözeceğini düşünüyorum

Hatanın görseli
2021-04-16_00.11.36.png

Lukillian

Oduncu
güzel bir haber sorunu çözdüm , bu sorunun craftrise launcherin bir buguyla alakalı olduğunu düşünüyorum sizde sorunu çözmek için; Ayarlar/Video ayarları/Diğer - Video ayarlarını sıfırla

Sizde bu şekilde sorununuzu çözerseniz geri dönüş yapınız çözümün doğruluğunu kanıtlamış oluruz ,yardım edebildiysem ne mutlu bana :) resim_2021-04-16_142233.png

Yusufİsmail

Oduncu
güzel bir haber sorunu çözdüm , bu sorunun craftrise launcherin bir buguyla alakalı olduğunu düşünüyorum sizde sorunu çözmek için; Ayarlar/Video ayarları/Diğer - Video ayarlarını sıfırla

Sizde bu şekilde sorununuzu çözerseniz geri dönüş yapınız çözümün doğruluğunu kanıtlamış oluruz ,yardım edebildiysem ne mutlu bana :) Ekli dosyayı görüntüle 10481
Oldu yardım ettiğin için sağ ol

BlueSlime

Oduncu
kralsınız sorun çözüldü kaç gündür yapamıyodum allah razı olsun allah başınızı derde sokmasın amin çok teşekürler kralsınız kral kral !!!!:)

Early

Kızıltaş madencisi
merhaba craftrise a bugün kayıt oldum ve clienti indirip giriş yaptım ama girdikten sonra farkettim lobide oyunda veya herhangi bir yerde bloklar yüklenmiyordu sadece skinler ve diğer kişiler gözüküyordu. görebildiğim şey sadece hava üstüne bastığım yer bile gözükmüyor. bunun sebebi nedir acaba?
Minecraft'taki textures dosyasını silin. Olmassa driverlerinizi kontrol edin.

Woffluon

Oduncu

Sizde bu şekilde sorununuzu çözerseniz geri dönüş yapınız çözümün doğruluğunu kanıtlamış oluruz ,yardım edebildiysem ne mutlu bana :) Ekli dosyayı görüntüle 10481
Bende de aynı şey oluyordu desteğe yazdım henüz cevap gelmedi az önce CraftRise sildim şimdi tekrar yüklüyorum işe yararsa sölerim