CRAFTRISE CRATIVE JETONUM ÇALINDI

xBereliTR

Demir madencisi
Bir kişi trafaından CraftRise'de 20 K Jeton'um çalındı, Türk kardeşine tekrardan jeton atıcak kişileri beklerim..

DarkSad

Kaşif
Bir kişi trafaından CraftRise'de 20 K Jeton'um çalındı, Türk kardeşine tekrardan jeton atıcak kişileri beklerim..
Merhaba @xBereliTR, burası bir forumdur destek hattı değil, bu tür dolandırmaları, hile bildirimlerini, takım bildirimlerini ve hata bildirimlerini destek hattından yapmanız sizin için avantaj sağlayacaktır ve konuya daha hızlı, net bir cevap almayı sağlayacaktır.

CraftRise destek hattına ulaşmak için tıklayınız!

YusufEZ

Kızıltaş madencisi
Yetersiz kanıt olabilir, çalındığına dair net bir kanıt ve oyuncunun isminin net olarak gözüktüğü net bir kanıt gerekir.
kanıt yeterliydi bana şunu dediler
Merhabalar,

Hesap güvenliği oyuncunun kendisine aittir.
Herhangi bir şekilde şifre paylaşımı (Oyun içi veya dışı) Hesabın çalınma riskini arttıracaktır.
Bu ve bunun gibi olaylarda yönetim sorumlu tutulamaz, bundan dolayı hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayın ve farklı sunucularda kullanmayın.

İyi oyunlar. dediler

DarkSad

Kaşif
kanıt yeterliydi bana şunu dediler
Merhabalar,

Hesap güvenliği oyuncunun kendisine aittir.
Herhangi bir şekilde şifre paylaşımı (Oyun içi veya dışı) Hesabın çalınma riskini arttıracaktır.
Bu ve bunun gibi olaylarda yönetim sorumlu tutulamaz, bundan dolayı hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayın ve farklı sunucularda kullanmayın.

İyi oyunlar. dediler
Tabi ki hesap güvenliği size ait, eğer TP tuzağı veya dolandırma gibi konular olursa engellenir.

Learex

Başarmak için hep çalıştım.
Tabi ki hesap güvenliği size ait, eğer TP tuzağı veya dolandırma gibi konular olursa engellenir.
Merhaba,

Oyunlarda yapılmış olan "ışınlanma tuzakları" yasak değildir, kurallardan bakabilirsiniz.

İyi Günler.

Son düzenleme: