CraftRise Destek Sistemine Özen Göstermiyormu? | #DoğrusuNe?

5474

Anlık olarak 8.204 oyuncuya ev sahipliği yapan sunucu CraftRise

İddia : CraftRise Destek Sistemine Özen Göstermiyor
( Pekii Doğrusu Ne? )

5475

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki, sunucunun yaş ortalaması küçük bundan sebeple destek sistemine beklenenden daha çok talep düşüyor bunun nedeni ise sohbette her küfürün ekran görüntüsünü alıp destek sistemine atmaları, aşırı saçma bir şekilde yazılmış destek talepleri, ben ödeme yaptım hesabıma rc gelmedi yalanları özellikle takım raporları bu oyuncuların AŞIRI derecede şikayet ettiği bir kısım neden mi?

( Ya abi biz kanıtı atıyoruz adam takım olmuş ŞAAAK Yetersiz Kanıt )
Takım raporlarını video ile ve belirli bi video kalitesinde desteğe iletmen lazım

Ve bunlar gibi boş sebeplerle AŞIRI fazla destek talebi gün içinde düşüyor

Yalanların Sonu Gelmez,
Doğrusu Ne? Demedikçe.
-
Doğrusu Ne? Serisi #3

Son düzenleme:

OldKiller

Kızıltaş madencisi
Desteğe sürekli bakmaları en önemli görevlerinden olmalıdır.

Zaten görüldüğü üzere cevaplar kısa ve aynı, bunun sebebi ise hazır cevapları yani kopyala yapıştır yapılmasıdır.

Bu da kötü bir durum, çünkü yardımcıların bilgisi yok.

Bunu gösterir, aktif ve doğru insanları seçmeleri en yegane husus olmalıdır, şahsen ben 27 yaşındayım.

12 yıllık engin bir tecrübem var, bütün yazılım dillerini bilmekteyim, yapay zeka bile kodlayan biriyim.

Benim gibi birinin yararının olacağını düşünmekteyim, destekte belirtdim ve yetkili alımı yok yazıldı ( hazır cevap :D )

Komik bulduğum olay bütün dilleri bilen birinin esgeçilmesi komik.

Son düzenleme:

OldKiller

Kızıltaş madencisi
Günde 1.000 belkide daha çok kez destek talebi açılıyor herkese yetişmek mümkün değil + bu konu senin tecrübeni belli etmen için yazılmadı + Forum yetkili başvuru yeri değildir alımlar açılınca başvurursun + sadece script yazmakla bu işler olmaz bu işi yürüten insanlar senin yazılım biliyorum dediğin seviyenin katkat üstünde
Benim bilgimin üstünde olduklarını sanmıyorum skript değil bütün dilleri biliyorum.
5 saatde sıfırdan yapay zeka kodlayan birisiyim.
2 yılda launcher yapıyorlar :D komedi tufanı.
Her gün ayrı hata çıkarıyorlar benim kat kat üstümdeler. :D?
Türkiyede bir çok firmada çalıştım, yazılım dediğin şeyi minecraft üstünden mi benim seviyem ile onları kıyaştırıyorsun.
Madem çok iyiler benimle her konuda kapışabilirler.
Dediğim gibi bilmediğim yazılım dili yok, Yapay zeka , C, C#, C++, Java, JavaScript, Cobol, Perl, PHP, Python, Delphi.
Lütfen hakkımda bilgi sahibi olmadan ve sunucuyu korumadan yorum yap kardeşim.
Minecraft ilede yazılım bilgisi ölçülemez :D
Çalıştığım yerler arasında" Ziraat Teknoloj " yer almakta.
Banka güvenlikten sorumlu müdürdüm.İyi günler dilerim

Son düzenleme:

iDeveLoper

Kömür madencisi
OldKiller, dostum sana hak veriyorum.

Bazı yaşı küçük arkadaşlar var bu konuları bilmeden anlamak istemiyorlar.

Şu anda 21 yaşındayım ve bir çok yazılım dilinde profesyonel olacağım, kısacası ne demek istediğini anladım.

Wisart

Demir madencisi
Arkadaşlar boşuna okumayın bu konu CraftRise sunucusunun kendi forum sayfasına yazılmıştır. Yani özen göstermiyor diyecek hali yok adamın. :)

OldKiller

Kızıltaş madencisi
Arkadaşlar boşuna okumayın bu konu CraftRise sunucusunun kendi forum sayfasına yazılmıştır. Yani özen göstermiyor diyecek hali yok adamın. :)
Kardeşim çocuk komedi bildiğim dillere bak. Benden kat kat iyiler diyor gülünç ya

SirTrueWolf

Kömür madencisi
@OldKiller, Merhaba, size şu mesajı armağan ediyorum. "dEvElOped bY X Kişisi" Önüne gelen Developer olmuş internetten bak kodlara, "Leak" sitelerine sonra ben Developer'ım tamamdır ülkeye bak ya ne güzel. Birde bu nedir ne demek "kıyaştırıyorsun." CraftRise bağımsız ve büyük bir sunucu ve birde "sunucuyu korumadan yorum yap kardeşim." bu konu "CraftRise Sohbet" kategorisinde açılmış bir konu yani sohbet ediyorsunuz ekstra "Komik bulduğum olay bütün dilleri bilen birinin esgeçilmesi komik." Sunucu olarak katı kuralları ve değişmeyen kurallar var "Başvuru Kapalı" denildiyse kapalıdır bilginiz önemli değildir bilginiz başvurular açıldığında sizi 1 adım öne geçirir şirketler'de çalışmışsınız doğru ziraat bankasına gidin anlatın bilgilerinizi "Çalışan" Alımları kapalı olduğunda almazlar bir çok hosting'de çalışmışsınız hostingler'de de öyle kapalı ise kapalıdır bilginize bakmazlar anladıysanız ne mutlu bana...

DipNot:Tam olarak şube olarak neresi banka söylerseniz sevinirim

Sevgilerle... YağızG.

Son düzenleme:

OldKiller

Kızıltaş madencisi
@OldKiller, Merhaba, size şu mesajı armağan ediyorum. "dEvElOped bY X Kişisi" Önüne gelen Developer olmuş internetten bak kodlara, "Leak" sitelerine sonra ben Developer'ım tamamdır ülkeye bak ya ne güzel. Birde bu nedir ne demek "kıyaştırıyorsun." CraftRise bağımsız ve büyük bir sunucu ve birde "sunucuyu korumadan yorum yap kardeşim." bu konu "CraftRise Sohbet" kategorisinde açılmış bir konu yani sohbet ediyorsunuz ekstra "Komik bulduğum olay bütün dilleri bilen birinin esgeçilmesi komik." Sunucu olarak katı kuralları ve değişmeyen kurallar var "Başvuru Kapalı" denildiyse kapalıdır bilginiz önemli değildir bilginiz başvurular açıldığında sizi 1 adım öne geçirir şirketler'de çalışmışsınız doğru ziraat bankasına gidin anlatın bilgilerinizi "Çalışan" Alımları kapalı olduğunda almazlar bir çok hosting'de çalışmışsınız hostingler'de de öyle kapalı ise kapalıdır bilginize bakmazlar anladıysanız ne mutlu bana...

Sevgilerle... YağızG.
Antalya / Manavgat Ziraat

Kresua

Forum Yazarı
Forum Yazarı

Sevgilerle... YağızG.
http://tdk.gov.tr
Tam sana göre bir site bakmanı tavsiye ederim.

Leon.of_Silent

Kömür madencisi
Bence önüne gelen developer veya scripter olmuş buda çok gülünç bir şey :D

o sırada OldKiller kodlama veya başka bir işte başarılarının devamını diliyorum

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
@OldKiller Merhaba,
Yazılım bilginin olması ve kodlamada şu anki yardımcılardan daha iyi olman, yetkili olabileceğin anlamına gelmiyor. Yardımcı olarak seçilen kişiler sunucu içerisinde bir şeyler kodlamıyor. Tek yükümlü olduğu konu destek taleplerine bakmak. Destek talebi okumak için de herhangi bir yazılım bilgisi gerekmiyor. Ha evet, bilgin var. Bu çok güzel bir şey. Belki bu bilgiler sayesinde çok çok iyi işler çıkarabilirsin. Ama bunu bir oyun forumunda, bir sunucudaki yetkililer hakkında "yardımcılar yetersiz bilgili" diyerek yapamazsın. Ki şu an yetkililer de gayet çabalıyorlar. Bunu sen bilemezsin, olaylarını içini hiçbir zaman görmedin. Her şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Lütfen sağa sola sallamak yerine bir kez de dönüp kendinize bakın, tek bir kez. İyi forumlar!

Leon.of_Silent

Kömür madencisi
@OldKiller Merhaba,
Yazılım bilginin olması ve kodlamada şu anki yardımcılardan daha iyi olman, yetkili olabileceğin anlamına gelmiyor. Yardımcı olarak seçilen kişiler sunucu içerisinde bir şeyler kodlamıyor. Tek yükümlü olduğu konu destek taleplerine bakmak. Destek talebi okumak için de herhangi bir yazılım bilgisi gerekmiyor. Ha evet, bilgin var. Bu çok güzel bir şey. Belki bu bilgiler sayesinde çok çok iyi işler çıkarabilirsin. Ama bunu bir oyun forumunda, bir sunucudaki yetkililer hakkında "yardımcılar yetersiz bilgili" diyerek yapamazsın. Ki şu an yetkililer de gayet çabalıyorlar. Bunu sen bilemezsin, olaylarını içini hiçbir zaman görmedin. Her şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Lütfen sağa sola sallamak yerine bir kez de dönüp kendinize bakın, tek bir kez. İyi forumlar!
Bu OldKiller'in düşüncesi diye tahmin ediyorum şahsen benim mc sunucum olsa forumumda böle başvuru görsem alırım çünkü craftrise'ın yaş kitlesi kısıtlı ve ayrıca kod bilgisi olan insanlar çok az !

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
Bu OldKiller'in düşüncesi diye tahmin ediyorum şahsen benim mc sunucum olsa forumumda böle başvuru görsem alırım çünkü craftrise'ın yaş kitlesi kısıtlı ve ayrıca kod bilgisi olan insanlar çok az !
Dediğim gibi, kod bilgisinin pek bir kullanım yeri olmuyor. Kodlama işleriyle zaten yöneticiler ilgileniyor. Şu anki yetkili kadrosu da küçük çocuklar değil zaten.

Drazdec

Kömür madencisi
Neden sen yetkili olmuyorsun feyza :D (Ciddi anlamda söyledim)

Subse

Oduncu
Güvenilir, aktif, dili iyi kullanan ve olgun arkadaşlardan oluşan geniş bir destek timi kurulabilir aslında ama işte kime güveneceksin...