CraftRise Destek

Cqmboly

Kömür madencisi
Selam Herkes CraftRise'da Talep Açıp Gönder Dediğimde Talep Oluşturuldu Diyor Fakat Destek Talebimi Göremiyorum Discord'da Yetkililerde Bakmıyor Yardım Edermisiniz

MRFeed

Kömür madencisi
Merhabalar, Şuanlık CraftRise sitesinde Talep Açma kısmında bir sorun bulunuyor, En yakın sürede düzeleceğini düşünüyorum. İyi forumlar

Romitou

Altın madencisi
Merhabalar, Şuanlık CraftRise sitesinde Talep Açma kısmında bir sorun bulunuyor, En yakın sürede düzeleceğini düşünüyorum. İyi forumlar
Merhaba, böyle bir sorun bulunmuyor "şuanlık" değilde dün "craftrise sitesinde talep açma sorunu vardı" gibi bir cümle daha güzel olabilir ve yazım kurallarına uyuyuyormusunuz sadece merağımdan soruyorum hep , harfi koymamalısınız sadece söylemek istedim bilgi vermek istedim iyi forumlar :)

Selam Herkes CraftRise'da Talep Açıp Gönder Dediğimde Talep Oluşturuldu Diyor Fakat Destek Talebimi Göremiyorum Discord'da Yetkililerde Bakmıyor Yardım Edermisiniz
Hata dün akşam çözüme ulaştırıldı destek talebi atabilirsiniz.

Son düzenleme:

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhaba, böyle bir sorun bulunmuyor "şuanlık" değilde dün "craftrise sitesinde talep açma sorunu vardı" gibi bir cümle daha güzel olabilir ve yazım kurallarına uyuyuyormusunuz sadece merağımdan soruyorum hep , harfi konulmaz iyi forumlar :)

9583

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Forumdada bir kişiye tehdit veya karşı çıkamazsınız örnek "seni şikayet edeceğim yapmazsan" bunun gibi yorumunuzu çok gördüm.
Kardeşim benim,yaptığım şey uyarıdır.Eğer yapmaz ise şikayet edilir bu kadar basit.Bu bir tehdit değildir arkadaşın sıkıntıya girmemesi için uyarıdır.

Romitou

Altın madencisi
Kardeşim benim,yaptığım şey uyarıdır.Eğer yapmaz ise şikayet edilir bu kadar basit.Bu bir tehdit değildir arkadaşın sıkıntıya girmemesi için uyarıdır.
O zaman benim yazdığım nedir arkadaşa bilgi verip hata yapmasını önlemektir :) iyi forumlar uzatmayalım konu tartışmaya kapalı

MRFeed

Kömür madencisi
Merhaba, böyle bir sorun bulunmuyor "şuanlık" değilde dün "craftrise sitesinde talep açma sorunu vardı" gibi bir cümle daha güzel olabilir ve yazım kurallarına uyuyuyormusunuz sadece merağımdan soruyorum hep , harfi koymamalısınız sadece söylemek istedim bilgi vermek istedim iyi forumlar :)

Selamlar dostum bu uyarını dikkate alacağım teşekkür ederim

EGE CRAFT RİSE

Kızıltaş madencisi
Destek bölümde deki mesajın internet sebeyli silin miş olabilir yoksa bana yazın