CraftRise Discord

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Hepinize merhaba değerli forum kullanıcıları ve yetkilileri,
Bu konuyu açmamda ki en büyük nedenlerden biri discord sunucusunda çok fazla troll yapan insanların olmasıdır, bir çok kişi bu konu hakkında cidden bıkmış ve craftrise discordun da oyun oynamayı bırakmışlardır, bir kaç tane örnek ile göstereceğim ancak bu konuda kendi düşüncelerimi ve neler yapmamız gerek onları söylemek isterim, herkes benimle aynı görüşte olmaya bilir saygı duyarım bunun sadece bir öneri olduğunu şimdiden belirteyim.

Discord sunucusunda birden çok yetkili bulunmakta bunu biliyoruz ancak bu yetkililer aynı zamanda oyun içi görevlerinide yapmaları gerekiyor bu neden ile discord sunucusunda olan biten ile ilgilenmesi biraz zor, tabii ki ilgileniyorlar ilgilenmiyorlar demiyorum ancak çoğu zaman maalesef küfür,troll vs. gibi konularda büyük sıkıntılar yaratmaktadır.

Bunun için discord sunucusuna ayrı bir yetkili ekibi seçilmesi yönündedir, bu ekip uygun olduğu saatler belirlenip bu saatler içerisinde sunucudaki bir sorun veya tartışma olduğunda durdurmak veya cezasını vermek için alınmalıdır, aksi takdirde sunucudaki olaylar artıp ileride sıkıntılara yol aça bilir, craft rise'ın discord sunucusundaki düzen güzel ancak bu küfür, reklam gibi olayların önünü kesmek için bu yapıla bilir.

Bir çok kişi tarafından bu görüş zaten destek olarak açılsa da çokta umursanmıyor, sizlere de hak veriyorum gün geçip başarı artınca bunu bir şekilde bozmaya çalışanların sayısı da artıyor bu yüzden güven seviyesi de yavaş yavaş düşüyor ancak unutmayın sunucuda oynayan küçük yaşlı kardeşlerimiz var ve bunlar küfürlü bir ortamda büyüyüp saygısız bir nesil olsun istemiyoruz, belki yaşından dolayı bu davranışlarda bulunuyor ola bilen bir çok kardeşimizde var ergenlikten ötürü duygu karmaşası yaşanlar da ancak hiç biri bir diğer insanın düzenini, oyun zevkini, sohbet zevkini bozmaya hakkı yoktur. Şahsen ben sohbet odasına girmeye çekiniyorum yaşın bir önemi yok hakaretler hava uçuyor umarım bunun önüne geçilir. Sevgilerle.
ss1.PNG
ss2.PNG
ss3.PNG
ss4.PNG