CraftRise Gereksiz yere BANLIYOR!!!

Abdullah_bs

Oduncu
Şimdi biliyorsunuz ki bazı insanlar makro acmasıyla kalmıyor bununla quruu duyup övünüyor.İlk once Ben Crafrisede sadece 1 kere makro acdim o da ilk kayit oldugumda ancak sonra utanip kapattım ancak ŞİMDİ bana oyunun tam ortasinda 10 cps i bile zor geciyor oplmama rağmen engelklendim 3 gunluk olsada benim o hesaba aşırı fazla emeyim vra ve aynı gün benim bir Arkadaşımda aynı nedenden banlandı ancak buna neden denmez bu yaptıklari insanlari oyundan soğutmaktır.Arkadaşımın ismi Alekzy .
Şimdi ben kayıt olduğumdan beri Craftriseye nerdeyse AŞIK olmusdum herkes Son oyuncuya gecti be bense hala lobide "CR serverdr so dırdırdır " yaziyodum ve arkadaşlarımın heöpsini so ya gecmesin eragmen ben cr da kaldım ve bu yazdiklarımın hepsi doğru YEMİN EDİYORUM!!! Gerçekten cr ya olan bu sevgim neden bende bilmiyorum ancak beni nednse hep içine cekiyor . Ancak bu haraketindne sonra varya öle bi sonirlendim ki! Nerdeyse so ya gecicem be bu ne be dedim kendi kendime ama yine gecemiyom cunki cr ni cok seviyroum güzel bi sv ve so da makro fulll eggvarsda adma kazmyala gelip olduryo full zirhi anlayın o derece Cr Gercekten beni BANLADIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER BEN MAKRO FALN KULLANMADIM !!!!!!!!!!!!