CraftRise giris yapma problemi

KanoS_

Oduncu
Oncelikle ozur dilerim cunku klavyem turc degil.
Bugun bildigim kadarilya ilk defa giris yapmayi denedim CraftRise server'ina ama ''parola gir diyor'' ve daha once hic bir parola girdigimi hatirlamiyorum.
Siteye gidip account yaratmayi denedim ''KanoS_'' adli oyuncu ''mevcut'' diyor. Sifre'mi unuttum'ma girdigimde. MC account'imin eski ve simdiki e-mail adresini giriyorum sifre degistirme kodu ala bilmek icin ama ''KanoS_ bu e-mail adresi ile esleymiyor diyor''. Ve oyuncu aramasi yapa biliyoruz ya. KanoS_ diye girdim siteden, 7 friend'im varmis server'da ise tekrar soyluyorum. Ben hic bir zaman baglanmadim ve hic bir account'im, e-mail'de olsun, MC'de olsun hacklenmedi.
sadece bir kac sene once belki bir arkadasa odunc vermisimdir account'i o yaratmistir herlade diye dusunuyorum.
Acaba ''KanoS_'' sitenizde hangi E-mail adresine baglidir ogrenme imkanim varmidir. Birde en son ne zaman baglanmis CraftRise serverina.
Account bana ayit oldugunu gosteren bol bol kanit'im var. Bir Admin'ile Discord veya baska bir sistem uzerineden bu konu uzerinde gosmeyi iseterim.
Bu okunmasi zon olan mesaji okudugunuz incin tesekkur eder.
Iyi gunler dilerim
KanoS_

Crefax

Rafa
Oncelikle ozur dilerim cunku klavyem turc degil.
Bugun bildigim kadarilya ilk defa giris yapmayi denedim CraftRise server'ina ama ''parola gir diyor'' ve daha once hic bir parola girdigimi hatirlamiyorum.
Siteye gidip account yaratmayi denedim ''KanoS_'' adli oyuncu ''mevcut'' diyor. Sifre'mi unuttum'ma girdigimde. MC account'imin eski ve simdiki e-mail adresini giriyorum sifre degistirme kodu ala bilmek icin ama ''KanoS_ bu e-mail adresi ile esleymiyor diyor''. Ve oyuncu aramasi yapa biliyoruz ya. KanoS_ diye girdim siteden, 7 friend'im varmis server'da ise tekrar soyluyorum. Ben hic bir zaman baglanmadim ve hic bir account'im, e-mail'de olsun, MC'de olsun hacklenmedi.
sadece bir kac sene once belki bir arkadasa odunc vermisimdir account'i o yaratmistir herlade diye dusunuyorum.
Acaba ''KanoS_'' sitenizde hangi E-mail adresine baglidir ogrenme imkanim varmidir. Birde en son ne zaman baglanmis CraftRise serverina.
Account bana ayit oldugunu gosteren bol bol kanit'im var. Bir Admin'ile Discord veya baska bir sistem uzerineden bu konu uzerinde gosmeyi iseterim.
Bu okunmasi zon olan mesaji okudugunuz incin tesekkur eder.
Iyi gunler dilerim
KanoS_
Merhaba,

CraftRise Sunucusundan farklı bir kullanıcı sizin adınıza hesap açmış olabilir burası sadece premium kullanan oyunculardan oluşmuyor yani hesabınız farklı biri tarafından açılmış olabilir. ve hesabınız size geri verilmez eğer yetkililer'e ulaşmak istiyorsanız CraftRise sitesine girip farklı bir Hesap oluşturun ve o hesaptan Destek Sistemini kullanarak yetkililere sorununuzu iletin. Buraya Tıklayarak Destek Talebi Oluşturabilirsin.

İyi Forumlar.

KanoS_

Oduncu
Su anda bir paradox'a kapatildim cunku Server'a giris yapamiyorum, siteye girip yapamiyorum ise Forum'u kullanmak icin giris yapilmasi gerektegini soyluyor site : ''Burayı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekiyor.''.
4 screenshot koydum account bana ayit oldugunu gosteren.
Yapabileceginiz bir sey yoksa en kotu problem degil. Zaten turk servelari ile isim yok benim normalde yurt disinda oturuyorum. Tatile geldim buraya ve baska server cekmedigi icin bir turk serveri deniyim dedim, Server'a ilk ve son ne zaman baglanildi benim account'im ilebilmiyorum ama en az 1-2 sene olmustur diye dusunuyorum. O na ragmen sadece bugun yaziyorum bu mesaji.
Zamaninda kim baglandiysa zaten account uzun zamandir erisemiyordur. 2 veya 3 sene oldu. E-mail account'da, Password'de degistirildi.
Yani sevinirim yapabileceginiz bir sey varsa bu kadar kanit ile ki daha fazlasida var eyer bi Admin bana mesaj atsarsa
profesyonel e-mail'im : [email protected]
1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG