Craftrise girmeme

WendMan

Oduncu
1. olarak taleplerim kapanıyor nedenini bilmiyom 2. craftrise bir tek .craftrise dosyalarını sildikten sonra gire biliyorum ve bundan şikayetciyim her zaman ayarlarım gidiyor böyle giderse craftrise bırakacam eminimki diğer arkadaşlarımda da vardır ve gerçekten şikayetciğim litfen biri yardım eder

Early

Kızıltaş madencisi
Öncelikle oyununuzu silin. Ardından buraya tıklayın açılan web sayfasında, OYNA kısmını görüceksiniz. Yapmanız gereken oraya basıp işletim sisteminize göre riseclient'i indirmek olucaktır. Unutmayın %appdata% açılan .craftrise bölümünü silmeyi unutmayın!
1621440767820.png

11251

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
1. olarak taleplerim kapanıyor nedenini bilmiyom 2. craftrise bir tek .craftrise dosyalarını sildikten sonra gire biliyorum ve bundan şikayetciyim her zaman ayarlarım gidiyor böyle giderse craftrise bırakacam eminimki diğer arkadaşlarımda da vardır ve gerçekten şikayetciğim litfen biri yardım eder
%appdata% yerine girip .craftrise basıp resourcepack klasörünü masaüstüne atın öyle girin.Bide şöyle diyiceksindir ne alaka ama %100 / %90
gibi oluyor . Zaten yeniden yüklüyüp silsen bile pack klasörü attığında launcher yine bozulcaktır onu hatırlatıyım o yüzden pack atma

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Taleplerin silinidiğinden eminsen farklı bir hesaptan destek at.