CraftRise Haksız Susturulma

Ali_PvP

Oduncu
Merhaba, sevgili CraftRise oyuncuları ve yetkilileri.

Öncelikle şu konuya değinmek istiyorum, CraftRise otomatik susturulma sistemi bazen haksız yere susturma atabiliyor.

ÖRNEĞİN: Kendi başıma gelen bir olayı anlatayım.

CraftRise Survival sunucusunda bir gün oyun oynarken şöyle bir şey yazdım.

Zeus Kazma Satılır (Verimlilik 5, Kırılmazlık 3, Servet 3) bunun üzerine DİKKAT! panolu bir reklam hatası aldım.

Bunun üzerine şöyle yazdım:
Son Seviye Kazma Satılır (Verimlilik 5, Kırılmazlık 3, Servet 3)

O cümleyi yazdığım andan itibaren 72 saat boyunca Reklam yapmak! sebebinden susturuldum. Susturulmamın açılması için 2 gün önce ceza itirazı seçeneğini işaretleyerek destek talebi açtım. Ama ne yazık ki hâlâ bakılmadı. Susturulmamın açılmasını rica ettim ama belli ki 3 gün beklemek zorundayız. Eğer sizde bu gibi durumlar ile karşılaşır iseniz video almayı unutmayın. (Size bu olayın bir nevi kanıtı olan fotoğrafı göndereceğim.) Fotoğraftaki yazıyı yazdığım itibaren susturulma yedim.

Ekli dosyalar

Crefax

Rafa
Banı atan yapay zeka olduğu için böyle sıkıntılar çıkabiliyor fazla , veya . kullanmak mute yemene sebep olabiliyor reklam olarak algılıyor.
bir zamanlar bende aynı sıkıntıyı çekmiştim ama ben destek talebi açtığımda mutem açılmıştı bu sıralar destek taleplerine geç bakılıyor, bakıldığı zaman muten açılır zaten.

Ali_PvP

Oduncu
Yönetim tarafından susturulmam açıldı şu an her hangi bir sorunum yok.

Ashthad

Kömür madencisi
Yani, %100 bir mükemmellik bekleyemezsin nede olsa yapay zeka.