Craftrise Hesabını Craftrise Discordunda Eşleme

Tyren_

Demir madencisi
İlk Önce Craftrise 'ye giriyoruz ve
2486
yazıyoruz ve yazdıktan sonra 60 saniyelik kod gelecek.
2490
5 haneli kod gelecek resimde gösterdiğim gibi sonra bu kodu Craftrise discorduna girip
2491
kanalına girdikten sonra
2492
size gelen kodu resimde gösterdiğim gibi giriyorsunuz ve Craftrise hesabınız ve discord hesabınız eşleniyor ve bu kadar size Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana.:)

Ekli dosyalar

Crefax

Rafa
zaten böyle bir konu var iken neden aynısını daha ayrıntısız bir şekilde paylaştın ?
konuyu açmadan önce aratabilirsiniz aynı konu varsa tekrardan açmanın bir mantığı yok.

Tyren_

Demir madencisi
İlk Önce Craftrise 'ye giriyoruz ve Ekli dosyayı görüntüle 2486 yazıyoruz ve yazdıktan sonra 60 saniyelik kod gelecek. Ekli dosyayı görüntüle 2490 5 haneli kod gelecek resimde gösterdiğim gibi sonra bu kodu Craftrise discorduna girip Ekli dosyayı görüntüle 2491 kanalına girdikten sonra Ekli dosyayı görüntüle 2492 size gelen kodu resimde gösterdiğim gibi giriyorsunuz ve Craftrise hesabınız ve discord hesabınız eşleniyor ve bu kadar size Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana :)
zaten böyle bir konu var iken neden aynısını daha ayrıntısız bir şekilde paylaştın ?
konuyu açmadan önce aratabilirsiniz aynı konu varsa tekrardan açmanın bir mantığı yok.

Bilmiyordum Teşekkürler.

gizemlicraft

Oduncu
crefax iyiki açmış crhome yazdığımız zaman çıkan konu bu
ayrıntılı olan çıkmıyor o yüzden iyi de yapmış konu açarak