CraftRise Hile Kullanmama Rahmen Ban Yemem?

Shamov adında hesabım 3 günlük ban yedi. Sebebi ise makro/hile kullanmammış. İkiside yok. Az önce de PoyrazTheLegend adında hesabım 3 günlük ban yedi. Badlion Client'te nasıl hile açayım allah aşkına bir düşünün. Pingim var diye Makro/Hile'den ban yiyorum. Gördüğüm en kötü Anti-Cheat Sistemi. Nefret etmeye başladım açıkçası.
1.png2.png3.png
Banımı açarsanız çok mutlu olurum....

Crefax

Rafa
Shamov adında hesabım 3 günlük ban yedi. Sebebi ise makro/hile kullanmammış. İkiside yok. Az önce de PoyrazTheLegend adında hesabım 3 günlük ban yedi. Badlion Client'te nasıl hile açayım allah aşkına bir düşünün. Pingim var diye Makro/Hile'den ban yiyorum. Gördüğüm en kötü Anti-Cheat Sistemi. Nefret etmeye başladım açıkçası.
Ekli dosyayı görüntüle 1390Ekli dosyayı görüntüle 1391Ekli dosyayı görüntüle 1392
Banımı açarsanız çok mutlu olurum....
15 cps üstüne geçerseniz otomatik olarak ban yiyorsunuz jitter vb dahil eğer lagınız var ise R.A.C Sizi banlayabilir yapay zeka bu hata oluşabilir itiraz edebilirsin. Buraya Tıklayarak Destek Talebi Oluşturabilirsin

İyi Forumlar.

HakanRTX

Oduncu
Konu biraz eski olabilir ama bende aynı sorunu yaşadım.
Sabahtan beri normal oynuyordum ve RiseClient'in 8K Coins verdiğini duyunca yüklemeye karar verdim.Yükledim ayalarımı yaptım biraz oynadım ve sadece 5dakikalığına biyere gittim geldiğimde hileden ban yemiştim.Mausum makro değil mausum oyuncu mausu bile değil.Hile konusuna gelecek olursak Rise-Client kullanıyorum.CPS olayını anlamadım zaten her tıklamam da 1 CPS Artıyordu deniyim dedim 9-10 CPs oldu çok saçma bi sistem gerçekten.

HakanRTX

Oduncu
Destek bölümünden itiraz etmek istiyorum fakat hesabınız engellendi diyor itiraz da edemiyorum.Ne saçma bişey bu?

Crefax

Rafa
Destek bölümünden itiraz etmek istiyorum fakat hesabınız engellendi diyor itiraz da edemiyorum.Ne saçma bişey bu?
farklı bir hesap oluşturup itiraz edebilirsin
CPS Olayına geçicek olursak CPS dediğin şey Click per seconds yani saniyede kaç kez mause tıkladığını gösterir craftrise için sınırı 15'dir eğer anlık olarak geçersen bile hesabın ban yer kurallar böyle.
Not : gmail ile oluştur diğer mail adresleri sıkıntı yaratıyor.

İyi Forumlar.

HakanRTX

Oduncu
Anladım, galiba bende lagdan dolayı 15CPS çıkmış.Çünkü her tıklamamda artıyor saniye de sıfırlanmıyordu.Herneyse, yardımın için teşekkürler.

insanazor

Kızıltaş madencisi
15 cps aşar iseniz uzaklaştirilirsiniz maalesed

Responza

Demir madencisi
Pinginiz fazla ise R.A.C. koruması sizi hile olarak algılar ve engellenirsiniz.