craftrise ininal kart ile 30 rc aldım gelmedi

Ghost64890

Kömür madencisi
bütün bilgileri doğru girmeme rağmen gelmedi. sebebi ne olabilir internette böyle şikayetler var sizce benimki gelirmi

Ghost64890

Kömür madencisi
3D Secureyi geçtiğinden emin ol. Eğer düzelmezse siteden destek almayı unutma.
merhaba daha 1 dk önce geldi sorun yok fakat ben kutu aldım o rclerle oyuna girçık yapıyorum pc yi yeniden başlatıyorum kutular oyunda yok neden acaba

Early

Kızıltaş madencisi
merhaba daha 1 dk önce geldi sorun yok fakat ben kutu aldım o rclerle oyuna girçık yapıyorum pc yi yeniden başlatıyorum kutular oyunda yok neden acaba
Kutularının oyuna entegre olması lazım. Hesabında hala 30 RC bulunuyorsa satın alma yapamamış olabilirsin. Yada satın almalarını kontrol et. Hiçbirşekilde çözüme ulaşamassan CraftRise sitesinden destek talebi oluştur.

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Şuan sunucuda bir giriş ve yoğunluk sorunu var aldığın kutular elbet gelicektir biraz beklemeyi dene,
Olmaz ise Siteden ''Destek'' bölümünden yetkililere ulaşabilirsin..

Ghost64890

Kömür madencisi
Kutularının oyuna entegre olması lazım. Hesabında hala 30 RC bulunuyorsa satın alma yapamamış olabilirsin. Yada satın almalarını kontrol et. Hiçbirşekilde çözüme ulaşamassan CraftRise sitesinden destek talebi oluştur.
hayır 30 rc bulunmuyor

Dolunay

Kızıltaş madencisi
yani harcadım o rcleri
Dediğim gibi girişlerde ufak bir sorun vardı şuan düzeltildi eğer kutu aldıysan gelir merak etme yoksa Destek açabilirsin;
Ayrıca sunucu durumunu buradan takip edebilirsin;