CraftRise kayıt olurken outlook kullandım kod gelmiyor.

DonoRyu

Oduncu
30.07.2019 da KavunOfficial diye hesap oluşturdum ama emaile outlook hesabımı girdim ne yazık ki outlook hesabıma kod gelmedi sonra başka bi hesap açarak gmail denedim kod direk geldi orda kayıt olurken belirtirseniz çok tatlı olur Anicha ve Raufai adlı 2 moderatörünüzede ulaşamıyorum biraz oyuncularınızla ilgilenseniz iyi olur.

Crefax

Rafa
30.07.2019 da KavunOfficial diye hesap oluşturdum ama emaile outlook hesabımı girdim ne yazık ki outlook hesabıma kod gelmedi sonra başka bi hesap açarak gmail denedim kod direk geldi orda kayıt olurken belirtirseniz çok tatlı olur Anicha ve Raufai adlı 2 moderatörünüzede ulaşamıyorum biraz oyuncularınızla ilgilenseniz iyi olur.
outlook'a nromalde kod gelmesi gerek hata oluşmuştur gmail ile açtığın hesaptan destek talebi oluşturup bu sorunu nick vb bilgileri vererek çözüme kavuşulmasını sağlayabilirsin.

İyi Forumlar.

HazretiDraven

Kömür madencisi
Outlook hesabını yazarken harf eksikliği yahut fazlalığı yapmış olabilir misin? Bir kontrol et bence, normal şartlar altında gelmesi gerekmekte.

Cir0x

dude
Outlook hep sorun çıkarıyor bu yüzden gmail kullanmanı tavsiye ederim. Ayrıca, yetkili ekibi biraz ilgisiz bu konuda haklı olabilirsin.