Craftrise Launchere giremiyorum

__lemonQ_

Oduncu
Bilgisayarım Macbook craftrise launcheri indiriyorum girmeye çalışıyorum ve bi hata veriyor diyorki " Launcher.jar adlı java JAR dosyası başlatılamadı "
bendede minecrafta giriyom serveri açıyom açılmıyo eğer hile kullanıyomusunuz kullanmıyomusunuz bakacağız bunu indirin dedi benim pc zaten ölmüş bide oyunmu yükleyem

fyLax_

Kömür madencisi
macOS cihazda appdata diye bir şey yoktur. Mac'in ana dizinine gidin ve "Kullanıcılar/kullanıcı_adın/Kitaplık/Aplication Support" Appdata dizinindeki dosyalar mac'te böyle. macOS cihazlarda "çalıştır" diye bir şey de yok. Eğer Kullanıcılar bölümünde kitaplık görünmüyorsa şu şekilde girebilirsin;

1. Masaüstünde boş bir yere tıkla ve üst çubuktan Git'e tıkla
2. Açılan pencereden en altlarda bulunan "Klasöre Git"'e tıkla
3. Açılan pencereye şunu yapıştır "Application Support" bunu yapıştır ve enter tuşuna bas.
4. O bölüm açılmış olacak

fyLax_

Kömür madencisi
Bu arada sorunu çözdüler ama Java Web site eklentilerine izin vermediği için launcheri başlatamıyor şu anda bende debiyorum eğer bulursam paylaşırım.

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Bilgisayarım Macbook craftrise launcheri indiriyorum girmeye çalışıyorum ve bi hata veriyor diyorki " Launcher.jar adlı java JAR dosyası başlatılamadı "
CraftRise'ın Sitesinden Kendi İşletim Sistemine Uygun Launcher'ı İndirdin mi ?