Craftrise Oyna denilince Açılmama

KenzyyRT

Kömür madencisi
2 Gündür craftrisa giremiyorum oynaya tıklayınca tekerlek sürekli dönüyor ama oyun açılmıyor. internetten baktım craftrise dosyalarını sildim minecraftı sildim yükledim. bu sorunu 3 kez destekde bildirdim ama 3ünde de talep durumunu kapalıya aldılar. çözümünü bilen varsa yazabilirmi?

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
Merhaba Öncelikle;

Talep durumu : kapalı ' ise

Talep durumunuz'a bakılmış ve size cevap vermişlerdir

Talepinize cevap verilen yere bakmak için

Talep durumu ; kapalı yanında [görüntüle] yazar o görüntüle tuşuna 1 tane bastığınızda yetkililerin sizin talebinize verdiği cevapa bakabilirsiniz.

İyi oyunlar

Son düzenleme:

KenzyyRT

Kömür madencisi
Şuan onu yeni fark ettim. Ama oyunu silin demişler ve benim yazdığım şeyleri söylemişler. Tekrar denedim gene aynı durum sebebini bilenler varsa lütfen yazsın.

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
Şuan onu yeni fark ettim. Ama oyunu silin demişler ve benim yazdığım şeyleri söylemişler. Tekrar denedim gene aynı durum sebebini bilenler varsa lütfen yazsın.
Java yüklümü ?
Ha yüklü değilse zaten otomatik craftrise launcheri ilk kurduğunda optifine yüklüyor kendisi eğer cihazında java yoksa

32 bit java kullanıyorsanız 64 bit indirmenizi tavsiye ederim cihazınız 64 bit ise

Ve son olarak cihazının sistem özelliklerini buraya atarmısın @KenzyyRT

Sistemin çok düşükse ondanda oyuna girmiyor olabilir

Ve oyuna kaç ram verdiğinide ss alıp atarmısın bana belki o sorunlardanda girmiyor olabilir ram falan az veya çok vermiştirsin ss at bakıp yardım ediceğim

KenzyyRT

Kömür madencisi
Takılı RAM 4,00 GB
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
12583

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
RAM yazan yere;

512 MB Vermeyi dene

Birde öyle test et

* hala olmuyorsa

12584
başlat yerinin yanındaki arama yerine %appdata% yazınız ve .craftrise > resourcepack > yerine gidiniz packlerinizi masaüstüne atıp öyle giriniz

Oyuna girdiğinizde packlerinizide atabilirsiniz tekrardan

Diyiceksinizdir texture pack ile ne alakası var. Bazenleri texturepackler bozuk oluyor o bozuk olan packler oyuna bile etki edebiliyor..
Dediğim gibi yukarıdaki adımları sen bir test et

Hala olmuyorsa sende sıkıntı vardır maalesefki

@KenzyyRT birde 4 gb ram günümüz oyunlarını açmak için çok az bir miktarda ram

Cihazınıza Ram eklemenizi öneririm..

İyi oyunlar.

Son düzenleme:

KenzyyRT

Kömür madencisi
Kral dediklerini yaptım ama malesef yine aynı durum ilgilendiğin için sağol.

KenzyyRT

Kömür madencisi
Malesef denemediğim birşey kalmadı sanıyorum. Minecraftı silip yükledim 5 6 kez sildim Craftrise Javayı güncelledim gene aynı. dün şansa gece 1 kez denedim açıldı şansa o kadar uğraşıyorum sorun bendemi craftrise launcher demi anlamış değilim.

HüseyinTR

Kütüphaneci
Malesef denemediğim birşey kalmadı sanıyorum. Minecraftı silip yükledim 5 6 kez sildim Craftrise Javayı güncelledim gene aynı. dün şansa gece 1 kez denedim açıldı şansa o kadar uğraşıyorum sorun bendemi craftrise launcher demi anlamış değilim.
.craftrise klasörünü sildiğiniz mi? Hiç düzelmiyorsa sizden kaynaklı bir sorundur.

KenzyyRT

Kömür madencisi
Birçok kez denedim ama değişen bişey olmadı malesef.