Craftrise oyunda olmamama rağmen oyunda gözüküyorum

SemihYasin_YT

Oduncu
Arkadaşlar sabah saat 12 gibi oyunda intenretim kesildi tekrar girmek istediğimde bu kullanıcı zaten giriş yapmış hatası alıyorum.Java silip yükledim modem açtım kapattım pc kapatıp açtım düzelmedi.Nasıl çözebilirim ?

Airthes

airthes#9138
Merhaba, bir süre sonra o bug geçecektir. Hala devam ediyorsa destek talebi oluşturmanızı tavsiye ederim. Eğer ki bug değilse parolanızı değiştirmenizi tavsiye ederim.

SemihYasin_YT

Oduncu
Merhaba, bir süre sonra o bug geçecektir. Hala devam ediyorsa destek talebi oluşturmanızı tavsiye ederim. Eğer ki bug değilse parolanızı değiştirmenizi tavsiye ederim.
hepsini yaptım hocam.Destek talebini saat 1 gibi açtım şifremi de değiştirdim.Farklı hesapla oyuna giriyorum ve hala orda gözüküyor.İnşallah uzun sürmez.

DarkSad

Kaşif
hepsini yaptım hocam.Destek talebini saat 1 gibi açtım şifremi de değiştirdim.Farklı hesapla oyuna giriyorum ve hala orda gözüküyor.İnşallah uzun sürmez.
Bu hata benimde başıma gelmişti. Sabah saat 07:00'da yapılacak olan yeniden başlatma ile hesap otomatik olarak sunucudan atılacaktır. Daha sonra özgürce hesabına giriş yapabilirsin.