craftrise oyunum sıfırlandı

UmutDnzz

Oduncu
Craftrise'a 2-3 hafta gibi bir süredir girmiyorum bugün girdiğimde tüm oyun ayarlarım ve texture packlerim sıfırlanmıştı ayarları yaptım ama oyunlardaki puanlarım gitti the brigde de 2000 puanım vardı chatte yazınca 0 olarak gözüküyor mesela.Ve ayrıca oyunda aldığım killer veya puanlar sayılmıyor ne yapabilirim?

Airthes

airthes#9138
Merhaba 👋 UmutDnzz, öncelikle puanlarınızın sıfırlanma sebebi sıralama sisteminin olmasıdır, her ay başı puanlar sıfırlanmakta bu yüzden puanınız sıfırlanmış ayrıca oyun açıkken bilgisayarı kapatmak oyun ayarlarının ve dosyaların sıfırlanmasına neden olmaktadır.

UmutDnzz

Oduncu
Airthes sağol ay başı puan sıfırlandığını bilmiyodum.

kidlaroii

Oduncu
Merhaba 👋 UmutDnzz, öncelikle puanlarınızın sıfırlanma sebebi sıralama sisteminin olmasıdır, her ay başı puanlar sıfırlanmakta bu yüzden puanınız sıfırlanmış ayrıca oyun açıkken bilgisayarı kapatmak oyun ayarlarının ve dosyaların sıfırlanmasına neden olmaktadır.
peki sıralama her yıl sıfırlanıyor mu acaba?. Aylık olandan bahsetmiyorum kalıcı sıralamalardan. Mesela ben 2019 da craftrise de tnt run oynarken kalıcıda neredeyse kendi seviyelerine kimsenin erişemeyeceği yetenekte oyuncular vardı ve doğal olarak kalıcı da erişilemeyecek derecede bir sürü puanları vardı. fakat 2020 ye girdiğimiz zaman kalıcı sıralama nedense sıfırlandı, şuan herhangi bir şekilde 2019 un kalıcı sıralamasını göremiyoruz. ve bu yıl ise 2021 e girdiğimiz zaman 2020 nin kalıcı sıralaması sıfırlanmadı nedense. yine siteden kalıcıya tıklayıp 2020 ye tıklayınca sıralamayı net bir şekilde görebiliyorduk. fakat yakında zamanda yine 2020 nin sıralaması sıfırlanmış bulunmakta. eğer şimdi siteden tnt runun sıralamasına tıklarsanız bu ayın ve bu haftanın sıralaması dışında hiçbir sıralama bilgilerine ulaşamazsınız. herhangi bir şekilde 2019 2020 yada 2021 in kalıcı sıralamalarına ulaşılamıyor. desteğe yazdığımda herhangi bir şekilde bana yardımcı olabilecek bir cevap vermediler. ayrıca kalıcı da sıfırlanmadan önce 6. olan hesabıma siteden girip hesabımın profiliden tnt runda ne kadar puanı olduğuna baktığımda 0 puanımın olduğu gözüktü. resmen tüm emeklerim boşa gitti ve 4 tane farklı hesaptan kalıcı kasmıştım . 4 ü de ilk 20nin içindeydi tüm emeğim birden silinip gitti resmen ve tabiki de bundan memnun değilim. bir bilginiz varmı, bu sözde ''kalıcı'' sıramalar her yıl otomatik olarak sıfırlanıyor mu yoksa oyunun umursamak istemediği bir hatadan mı ibarettir acaba. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Airthes

airthes#9138
Öncelikle emeğinizin boşa gitmesi üzücü fakat kalıcıların sıfırlanması imkansız gibi bir şey. Bu durum eğer ki bir hata sonucu veya bilerek olduysa elden bir şey gelmez. "'kalıcı'' sıramalar her yıl otomatik olarak sıfırlanıyor mu?" sorunuza da cevap vermek gerekirse sıfırlanmıyor.