craftrise particle ler gözükmüyor son oyuncuda veya normal minecrafta var ama craftrise de yok

ysdfg

Oduncu
craft risede adama kritik vurunca çıkan parçacıklar ok parçacıkları keskinlik parçacıkları gibi parçacıklar yok ve bu beni rahatsız ediyor okun nereye gittini göremiyorum fln oyun ayarlarım yüksekte yani animation ayarları hepsi açık ve all seçeneği açık normal minecrafta da aynı ayarları yapıyorum orda sıkıntı yok 3 kere silip tekrar indirdim craftrise clienti nasıl çözücem

Huseyin_mc

Nether kaşifi
craft risede adama kritik vurunca çıkan parçacıklar ok parçacıkları keskinlik parçacıkları gibi parçacıklar yok ve bu beni rahatsız ediyor okun nereye gittini göremiyorum fln oyun ayarlarım yüksekte yani animation ayarları hepsi açık ve all seçeneği açık normal minecrafta da aynı ayarları yapıyorum orda sıkıntı yok 3 kere silip tekrar indirdim craftrise clienti nasıl çözücem
Merhaba,

Virüs programınızı kapatınız ve aşağıdaki adımları uygulayınız.

%appdata%/Roaming/ konumunda bulunan .craftrise klasörünü siliniz.
Bilgisayarınızda uygulama olarak bulunan RiseLauncher'i siliniz.
NOT: .craftrise klasörünü silerken hata yaşıyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatıp yeniden silmeyi deneyiniz.
NOT: Geri dönüşüm kutusundan silmeyi unutmayınız.
RiseLauncher'ı sitemizden tekrardan indiriniz: www.craftrise.tc/oyna
NOT: Adımları doğru uyguladığınız halde sorun devam ediyorsa, RiseLauncher'de bir problem yoktur, sizden kaynaklıdır.

İyi Forumlar

diahmet

Oduncu
Merhaba,

Virüs programınızı kapatınız ve aşağıdaki adımları uygulayınız.

%appdata%/Roaming/ konumunda bulunan .craftrise klasörünü siliniz.
Bilgisayarınızda uygulama olarak bulunan RiseLauncher'i siliniz.
NOT: .craftrise klasörünü silerken hata yaşıyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatıp yeniden silmeyi deneyiniz.
NOT: Geri dönüşüm kutusundan silmeyi unutmayınız.
RiseLauncher'ı sitemizden tekrardan indiriniz: www.craftrise.tc/oyna
NOT: Adımları doğru uyguladığınız halde sorun devam ediyorsa, RiseLauncher'de bir problem yoktur, sizden kaynaklıdır.

İyi Forumlar
kardeşim bilmediğin şey hakkında neden yorum yapıyorsun şuan clientte genel bir sorun var 1 aydırda böyle

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Birilerini Suçlayacağına Sorunu Kendinde Aramalısın.
Bende Böyle Bir Sorun Yok.
CraftRise'ı Silip Yüklemeyi Dene.
İyi Günler!

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Oyun içerisinde yaptığın veya kapatıp farkında olmadığın bir şey olabilir mi ?