craftrise rise client oyun hazırlanırken bir hata oluştu.

RemzicanYDK

Oduncu
riseclientte hesabımı yazıoyrum oyun acılacakken bırden oyun hazırlanırken bir hata oluştu diyor yardım edebilecek varmı?

Ekli dosyalar

V2_TR

Demir madencisi
riseclientte hesabımı yazıoyrum oyun acılacakken bırden oyun hazırlanırken bir hata oluştu diyor yardım edebilecek varmı?
Merhaba

• .craftrise Klasörünü Ve RiseLauncher Uygulamasını Siliyoruz Javayi Sildikten Sonra Yükledikten Sonra Yeniden RiseLauncher Uygulamasını Yüklüyoruz Ama İlk Önce Javayi Yüklüyoruz
EĞER OLMASSA

• Javayi Silip Yeniden Yükleyin

Lynkox

Kömür madencisi
Merhaba

• .craftrise Klasörünü Ve RiseLauncher Uygulamasını Siliyoruz Javayi Sildikten Sonra Yükledikten Sonra Yeniden RiseLauncher Uygulamasını Yüklüyoruz Ama İlk Önce Javayi Yüklüyoruz
EĞER OLMASSA

• Javayi Silip Yeniden Yükleyin
bendede aynı hata var ama çözüm işe yaramadı

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
craft riseyi sil javayı sil son sürüm indir güncellenmişti tekrar craftrise indir bukadar yada antivirüs programını kapa

DarkSad

Kaşif
Bu sorunun kaynağı büyük ihtimalle Java veya oyun dosyalarındaki bir bozukluktur. .craftrise ve Java'yı tamamen kaldırdıktan sonra tekrar yükleyip girmeyi deneyin. Sorununuz çözülmezse aşağıdaki çözümlerin deneyin:
  • Ekran kartı sürücülerini güncelleştirin.
  • Oyuna verdiğiniz RAM değerlerini değiştirin.
  • Önemli dosyaları yedekleyip bilgisayarınızı sıfırlayın veya önceden oluşturulmuş bir geri yükleme noktasına dönün.
  • Windows güncellemelerini yapın.
  • .craftrise dosyasında bulunan resourcepack, versions ve assets dosyalarını masaüstüne atıp tekrar girmeyi deneyin.
Bütün bu ibareleri uygulamanıza rağmen sorununuz çözülmediyse siteden destek talebi açarak yetkililerden yardım isteyin. Destek talebi açmak için buraya tıklayın.

Glade

Kızıltaş madencisi
Bu sorunun kaynağı büyük ihtimalle Java veya oyun dosyalarındaki bir bozukluktur. .craftrise ve Java'yı tamamen kaldırdıktan sonra tekrar yükleyip girmeyi deneyin. Sorununuz çözülmezse aşağıdaki çözümlerin deneyin:
  • Ekran kartı sürücülerini güncelleştirin.
  • Oyuna verdiğiniz RAM değerlerini değiştirin.
  • Önemli dosyaları yedekleyip bilgisayarınızı sıfırlayın veya önceden oluşturulmuş bir geri yükleme noktasına dönün.
  • Windows güncellemelerini yapın.
  • .craftrise dosyasında bulunan resourcepack, versions ve assets dosyalarını masaüstüne atıp tekrar girmeyi deneyin.
Bütün bu ibareleri uygulamanıza rağmen sorununuz çözülmediyse siteden destek talebi açarak yetkililerden yardım isteyin. Destek talebi açmak için buraya tıklayın.
Sorunu çözdüm, .craftrise'ı sildim.

Orada ki launcher.jar sorundaymış.

Horiz10

Oduncu
Sorunu çözdüm, .craftrise'ı sildim.

Orada ki launcher.jar sorundaymış.
Ben yine çözemedim olamdı windows güncel ekran kartı güncel herşeyi yaptım olmadı ayrıca destek talepleri ve dcdende ulaşmaya çalıştım kimse ilgilenmedi lütfen biri yardım etsin :(