Craftrise skin sorunu

Arkadaşlar direk soruna geçeyim. RiseClient ile evden girerken skin gözüküyor ama internet kafeden RiseClient olmadan girince Alex skinli oynuyorum bu sorunun çözümü var mıdır veya yoksa ne zaman çözülür ?

DarkSad

Kaşif
RiseClient dışında girilen hesaplarda pelerin ve skin gözükmez.

Pelerini sormadım zaten benim minecraft hesabım premium hesap skinimi craftriseden değiştirmiyorum sonuçta. RiseClient ile girmediğim zaman da skinim gözüküyodu eskiden ama RiseClient cıktıktan sonra öyle oldu işte.

Crefax

Rafa
Pelerini sormadım zaten benim minecraft hesabım premium hesap skinimi craftriseden değiştirmiyorum sonuçta. RiseClient ile girmediğim zaman da skinim gözüküyodu eskiden ama RiseClient cıktıktan sonra öyle oldu işte.
Pelerin Özelliğini Devre Dışı Etmeyi Deneyebilirsin Olmaz İse Olmuyordur Zaten

Anlıyorum da İlk Çıktığında Öyle Birşey vardı diye hatırlıyorum yani normal 1.8 gibi versionslardan girince skin gözüküyordu sonra pelerin özelliği ni aktif edince gözükmüyordu
Yani Olmuyorsa sadece RiseClient ile girmen gerek :(
sade rise client ile girince skin gözüküyorsa saçmadır abi bu ne benim premium hesabım var sonuçta craftriseden skin almadım

iArif_YT

Oduncu
ya benim preminyum hesabım var ama craftrise girince alex oluyor normalde tüm serverlarda skinim var ama dediğim gibi craftrise da skinim alex oluyor yardım edin lütfennn !!!!!!!!!!