Craftrise sunucu bağlantısı başarısız hatası

Game_Star_YT

Kömür madencisi
.craftrise silin sonra Java'nın en güncelini indirin sonra tekrardan RiseLauncher bilgisayarına kurun Antivirüs programını kapatın. O şekilde girmeyi deneyin.
ABI ILK ONCE NERDE OLDUKLARIN SOR CUNKU TURKIYE DISINDA OLANLAR GIREMIYOR YAKIN YAZAMDA DUZELICEK

salep

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
düzeltsinler artık

Son düzenleme:

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhabalar @salep
Öncelikle bu sorun senin Anti Virüs programından ve Windows Güvenlik duvarından kaynaklanıyor olabilir.
Rica etsem ikisinide devre dışı bırakıp tekrardan deneyebilirmisin?

Özellikle Windows Güvenlik duvarını.

Ve lütfen ceza almaman için en son yazdığın yorumdaki küfür'ü silebilirmisin?

Justin07

Demir madencisi
Merhabalar @salep
Öncelikle bu sorun senin Anti Virüs programından ve Windows Güvenlik duvarından kaynaklanıyor olabilir.

aga olmuyo olmuyo son sürüm java indirdim yine aynı

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Sorun demekki kişiye göre değişiyor.Hızlı bir şekilde destek talebi açabilirsen sorunu çözeceklerini düşünüyorum.Buradan açabilirsin.

Tarkan Toraman

Demir madencisi
Sorun demekki kişiye göre değişiyor.Hızlı bir şekilde destek talebi açabilirsen sorunu çözeceklerini düşünüyorum.Buradan açabilirsin.
Valla 4 gün oldu sanırım ben de bu sorunu yaşıyorum. Kocaeli de yaşıyorum ve bu sorun bir anda oluştu ben hiçbir şeye dokunmadım bile her zamanki gibi oyuna girecektim ve pat! Bu çıktı karşıma deliricem yapmadığım şey kalmadı. Güvenlik duvarını kapatıp girmeyi denedim olmadı güvenlik duvarı ayarlarını sıfırladım olmadı java önbelleği temizledim olmadı daha napıcam bilmiyorum. Craftrise desteğine de yazdım 3 kez ordan da cevap gelmiyor nasıl bi destek anlayamadım neyse umarım sorun craftrise ile ilgilidir bir an önce düzeltilsin de bitsin

salep

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhabalar @salep

olmuyor

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Valla 4 gün oldu sanırım ben de bu sorunu yaşıyorum. Kocaeli de yaşıyorum ve bu sorun bir anda oluştu ben hiçbir şeye dokunmadım bile her zamanki gibi oyuna girecektim ve pat! Bu çıktı karşıma deliricem yapmadığım şey kalmadı. Güvenlik duvarını kapatıp girmeyi denedim olmadı güvenlik duvarı ayarlarını sıfırladım olmadı java önbelleği temizledim olmadı daha napıcam bilmiyorum. Craftrise desteğine de yazdım 3 kez ordan da cevap gelmiyor nasıl bi destek anlayamadım neyse umarım sorun craftrise ile ilgilidir bir an önce düzeltilsin de bitsin
Yetkililere ulaşmaya çalışacağım.

Bu sorunu tek bir kişi almıyor çünkü.Bir an önce çözülmesi gerekiyor.