Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

BayBedirhan

Oduncu
SEVGİLİ CRAFTRISE OYUNCULARI VE FORUM ÜYELERİ

CraftRise yardımcı başvuruları tekrar başlamış bulunmaktadır.
Eğer aşağıdaki şartlara uyuyorsanız yardımcı formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Şartları:

- 16 yaşından büyük olmak.
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Daha önce herhangi bir sebepten engellenmemiş olmak.
- Türkçe'yi düzgün kullanmak.
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://goo.gl/ZTLrJH
İlla Yaşımızın 16 olmasımı gerekiyor?ben 11 de ama iyi biliyorum onu ne yapacağız Rauf?

BayBedirhan

Oduncu
İlla 16 yaşından büyük olmamızmı lazım?Ben 11 ama iyi biliyorum onu ne yapacağız?Ama İsterdim Bende 16 Yaşında Olmak Ama Siz İlla 16 Olcak! Diyorsunuz Bu Gidişle Bırakcam Ben CraftRise'yi.

Crefax

Rafa
İlla 16 yaşından büyük olmamızmı lazım?Ben 11 ama iyi biliyorum onu ne yapacağız?Ama İsterdim Bende 16 Yaşında Olmak Ama Siz İlla 16 Olcak! Diyorsunuz Bu Gidişle Bırakcam Ben CraftRise'yi.
Minecraft oynamak veya web sitesinden açılmış basit bir sunucuya internetten bulduğun plugini yüklemek değil 11, 6 yaşında bir kişinin bile yapabileceği birşey, yaştaki sınır seni almasınlar diye değil tecrübe, ahlak vb şeylerin iyice gelişmesi sırf yetkili olmadığın için sunucuyu bırakıcam vb gereksiz şeyleri burda söylemen neden alınmadığının örneği 5 yıl sonra şansını tekrar denemen ve o zaman umarım kazanman dileğiyle iyi forumlar.

HDL_

Demir madencisi
16 Yaşına gelene kadar bir çok tecrübe kazanırsınız. 11 Yaşındasınız ve 4.000 oyuncuya sahip bir sunucu ile ilgilenmek kolay olmayacak. Sunucuda yetkili olmak demek sadece eklenti, yazılım yükleyip iş yapmak değil. Gerektiğinde takıma uyum sağlayabilecek, Sorunları olgun bir şekilde çözebilecek, Türkçe yazım kurallarına uyabilmek gibi bir çok önemli kuralı var. 5 yıl boyunca kazandığınız tecrübe ile tekrar başvuru yapabilirsiniz.

@Crefax Bey'in dediklerine tamamen katılıyorum.

2qke

Kütüphaneci
Herkesin gerektiği yere gitmesi dileği ile. Tüm başvuranlara başarılar diliyorum.

Night

Kızıltaş madencisi

Başvuru Şartları:

- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şimdi başvuru yaptım ama hadi bakalım buranın yazarı olarak seçilmek isterdim -

Leey

Kömür madencisi
Burada YARDIMCILARIN, birşey yapmadığını söylüyorsunuz. Onların neler yaptığını kimse bilmiyor belki de siz uyurken onlar hala ve hala oyuncularla uğraşıyorlar. Saatlerce uyumadan geceleri destek taleplerini yanıtlıyorlar. Size iyi hizmet verebilmek için. Eğer bir yetkili olsanız zaten anlarsınız ne kadar meşgul olduklarını. Hiçbirşey'i bilmeden birdaha konuşmanızı tavsiye etmem, çok fazla batıyorsunuz.

Rap08God

Kömür madencisi

Başvuru Şartları:

Şartlar gayet iyi bence

ByAlways

Kömür madencisi
Yaş değil olgunluk önemli, bu arada yaşınızın kontrol edilmesi için mikrofon gerekli. Ek olarak Yardımcı alımları her zaman açıktır, uygun kişi değilseniz geri dönüş yapılmaz.
Hem Olgunluk hemde beceri önemli mesela 15 yaşında olan biride katılmalı ama becerileri , olgunlugu ve sunucuya katıkları vb. şeyler olmalı ne demişler akıl yaşta değil baştadır

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Hem Olgunluk hemde beceri önemli mesela 15 yaşında olan biride katılmalı ama becerileri , olgunlugu ve sunucuya katıkları vb. şeyler olmalı ne demişler akıl yaşta değil baştadır
Bence bu gibi yorumlara gerek yok şart +16 15 yaşında olanlar sonra ki sene alıma katılabilir.

İyi forumlar!

Foximtern

Kızıltaş madencisi
Hala gönderirsek aktif olarak cevap verilirmi yada sonraki alımlar için şimdi yazarsak sayılırmı?