Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

AtesAdamlarYT

Oduncu
Selamlar,

Biliyorsunuz veya Bilmiyorsunuz Bir Söz Vardır.

"Akıl yaşta değil baştadır."

Sunucuyu biliyorsun, watchdog sistemini biliyorsun, destek sisteminide kullanmayı, Türkçe'yi düzgün kullanmayı da biliyorsun.

Fakat daha küçüksün. (11 Yaşında veya 14-15 yaşlarındasın.)

Başvuramıyorsun. Yaş sınırlaması kalkması lazım bence.

Saygılar...

Crefax

Rafa
Selamlar,

Biliyorsunuz veya Bilmiyorsunuz Bir Söz Vardır.

"Akıl yaşta değil baştadır."

Sunucuyu biliyorsun, watchdog sistemini biliyorsun, destek sisteminide kullanmayı, Türkçe'yi düzgün kullanmayı da biliyorsun.

Fakat daha küçüksün. (11 Yaşında veya 14-15 yaşlarındasın.)

Başvuramıyorsun. Yaş sınırlaması kalkması lazım bence.

Saygılar...
13 Yaşında araba kullanmayıda öğrenebilirsin fakat ehliyet için 18 yaşını beklersin bunun gibi bazı şeyler bilmekle olmuyor tecrübede gerekebiliyor 11 yaşında birisinin tecrübesi ile 16 17 yaşındakinin aynı değil hem 11 yaşındakilerin arasından bunları ayıklamak daha zor herkes en iyisini bildiğini sanıyor 16 yaş ideal.

Çiçero

Oduncu
Türkçe'yi düzgün kullanmak imla bilgisi de istiyor. Peki kişinin imla bilgisinin nasıl olduğunu anlamak için seçildikten sonra ayrı bir teste tabi tutulacak mı veya şahsın Türkçe'yi düzgün kullanıp kullanmadığı nasıl anlaşılacak ?

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Arkadaşlar alımlar kapalı herkes bunu belirtiyor Raufai yayınlarındada bunu belirtiyor, başvurular kapalı şu an.

iyi forumlar!

DarelRealese

Kömür madencisi
Bence yeni yardımcı BuğraDoğan değil, Ferixinder'dir ekran görüntülerini (SS)'leri atıyorum sizlere bence benim dediğim gibidir, yeni mimar ise Kyrale olabilir değil mi?
6358
6359

6361

Ekli dosyalar

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
Bence yeni yardımcı BuğraDoğan değil, Ferixinder'dir ekran görüntülerini (SS)'leri atıyorum sizlere bence benim dediğim gibidir, yeni mimar ise Kyrale olabilir değil mi?
Ekli dosyayı görüntüle 6358Ekli dosyayı görüntüle 6359
Ekli dosyayı görüntüle 6361
buğra doğan yardımcıydı ayrıldı yerine MyLie_ geldi onun yanına Spelay geldi MyLie_ ayrılınca Xquers geldi sonra mimar alımları açıldı ve Kyrale geldi ve evet ferix torpille geldi :p

TaklaciEfe

Oduncu
SEVGİLİ CRAFTRISE OYUNCULARI VE FORUM ÜYELERİ

CraftRise yardımcı başvuruları tekrar başlamış bulunmaktadır.
Eğer aşağıdaki şartlara uyuyorsanız yardımcı formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Şartları:

- 16 yaşından büyük olmak.
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Daha önce herhangi bir sebepten engellenmemiş olmak.
- Türkçe'yi düzgün kullanmak.
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://goo.gl/ZTLrJH
bence 13 yaşındakilerde katılabilmeli çünkü 13 yaşındaki birisi bile bir sunucu için çok yararlı olabilir ben yardımcı olmak çok istiyorum
akıl yaşta değil baştadır

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
bence 13 yaşındakilerde katılabilmeli çünkü 13 yaşındaki birisi bile bir sunucu için çok yararlı olabilir ben yardımcı olmak çok istiyorum
akıl yaşta değil baştadır
Siz bu kadar kolay sanıyorsunuz ancak 13 yaşında ki bir kişinin olgunluğu ile 16 yaşında ki kişinin olgunluğu aynı değil 16 yaşın altındaki herkes sunucuyu çocuk parkına çevirir ve bu yaştaki hiç bir çocuk bu işlerin yükünü kaldıramaz dışarıdan basit gibi görünse de içerisini sadece yetkili olanlar biliyor bunları hesaba katmanız lazım. Ve başvurunun en önemli kısmı da verdiğiniz cevapların olgunluğu şimdi 13 yaşında birinin verdiği cevaplar ile 16 yaşında ki birinin verdiği cevaplarda farklıdır tamamen olgunlukla alakalı...

YakupStrafee

Oduncu
Ben Yardımcı Kuralar tam ban uygun gunluk 10 15 saat aktıfım :D uygundur benim için