Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
knk 16 yaş üstü diyor talimatları ii oku
1.olarak alımlar kapalı.
2.Olarak oradaki şartlar sadece yardımcı olman için, yani yardımcı olduktan sonra iş o kadar kolay kalmıyor!
3.olarak içerideki yetkili ortamını hiç birimiz bilmiyoruz adamlar haftalık "en az" 20 saat aktif olmanızı istiyor bu işte sanki bir şey var (hmm)
4.olarak belkide yazılım bilmen gerekiyor bunu da bilemezsin, ki en basit olarak günde en az 1k destek talebi geliyor bunları cevaplaman için uğraşacağın süre ?? okul açılınca hiç...

Lütfen başvurmadan önce hesaba bunları katın..

Zarqhos

Kömür madencisi
Bugün attığım destek mesajında fotoğraf kaliteli olsada yanda saat göstergeleri olsada Xquers Adlı yetkiliniz destek mesajımı reddetti. oyunda ana avrat giriyorlar ve böyle yetkililerle uğraşmak zorunda kalıyoruz

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
Hemen başvurdum, umarım onayladır :D
Son kez bu mesajı sana yazıyorum artık benim mesajı görmeyip yazanlara bir şeyler düşüneceğim görüp yazarlarsa alsınlar ...

Şimdi ilk olarak alımlar kapalı 2.olarak bu görevde olmak sanıldığı kadar kolay değil benim kaç arkadaşım yetkili oldu burada düşündüğünüz gibi değil oynamaya vakit bulamıyordu destekleri okumaktan ekipçe bir sürü iş güç derken çok yoruluyorlar.
Bunları kenara alıyorum asıl olay bu;

Sen kendin craftrise kurucusu ol tamam mı hiç tanımadığın bjr herif 3 paragraf yazı yazdı diye gidip direkt teste alır mısın ? Hayır almazsın güvenmezsin, önce tanımaya çalışırsın önüne gelen herkes yetkili bu yüzden olamıyor...........

16 yaş konusuna gelince 16 yaşın altındakiler kusura bakmayın ama yaşınızın küçüklüğüne sayıyoruz bunu olgunluğunuz küçükse yapacağınız iş küçüktür bu kadar olamazsınız yani boşa isyan etmeyin.

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
Bugün attığım destek mesajında fotoğraf kaliteli olsada yanda saat göstergeleri olsada Xquers Adlı yetkiliniz destek mesajımı reddetti. oyunda ana avrat giriyorlar ve böyle yetkililerle uğraşmak zorunda kalıyoruz
Hepsinin belirli şartları var günde en az 1k destek geliyor adamlar param parça oluyor birazda böyle düşün...

10exe

Demir madencisi
Peki başvurulardan kaç tane seçiceksiniz ve kaç kişi seçeceksiniz?

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Yıl kaç olursa olsun her zaman burda olacağını bilmek...

Weskador

Oduncu
Başvurumu Kabul Ederseniz Çok Sevinirim Şimdiden Çok Teşekkürler CraftRise Ekibi

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Hayır alımlar kapalı değil benim bildiğim. Sürekli açık duruyor, alım olması gerektiğinde formlardan seçip alıyorlar.
Sanmıyorum form çok eski, insanlar discordunu değiştirmişlerdir, eğer yardımcı lazımsa güncel form açarlar.

İYİ FORUMLAR!!

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Eğer Yardımcı alımları açık olsaydı şayet böyle bir şey yok gibi, Discord sunucularında gerekli bilgiyi verip başvuru yapa bileceğimizi söylerlerdi, bu konu başlığı sürekli açık olduğu için insanlar sürekli acaba açık mı diye düşünüyor, bilgiler yalan kalıyor çünkü Craftrise her an her şeyi yapacak bir sunucu sağı solu belli olmuyor o kadar :)), yinede "belki bu sefer cidden açıktır be" diyip başvurula bilir hem zaman geçer hemde eğlenmiş oluruz :))

Saveg Mürsel

Kömür madencisi
16 Yaş Kısıtlamasını 14'e Düşürmeniz Bizi Memnun Eder Sevgili Craftrise Ekibi. Teşekkürler..

HzHydraa

Zümrüt madencisi
16 Yaş Kısıtlamasını 14'e Düşürmeniz Bizi Memnun Eder Sevgili Craftrise Ekibi. Teşekkürler..
Böyle bir şey olacağını sanmıyorum, Akıl yaşta değil baştadır orası bilindik bir konu ancak çoğu 14 yaş grubu birazcık ergenlikle beraber kanın kaynamasının verdiği bir heycan ile her şeyi yapa bilirler :)) ondan dolayı ideal alım yaşları 16-17-18 olmalıdır.