Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

EgeKRAL

Oduncu
Aradan 1 seneden fazla geçmiş, hayla devam ediyorsa katılacağım! Yaşım 17

Erdem!

Oduncu
İsmim Erdem craftrise de 5 yıldan beri oynuyorum güncelemeleri çok sık Takip ediyorum yaşım 17 olması gerektiği gibi mikrofonum var günde en az 10 saat craftrise ye giriyorum abartmadan söylüyorum watchdog yani izleme sistemi bunuda kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum ve destek kısmı ile de çoğu zaman ilgilene bilirm

Huseyin_mc

Nether kaşifi
İsmim Erdem craftrise de 5 yıldan beri oynuyorum güncelemeleri çok sık Takip ediyorum yaşım 17 olması gerektiği gibi mikrofonum var günde en az 10 saat craftrise ye giriyorum abartmadan söylüyorum watchdog yani izleme sistemi bunuda kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum ve destek kısmı ile de çoğu zaman ilgilene bilirm
Alımlar Kapalı...

İYİ GÜNLER!

Pexxious

Kömür madencisi
SEVGİLİ CRAFTRISE OYUNCULARI VE FORUM ÜYELERİ

CraftRise yardımcı başvuruları tekrar başlamış bulunmaktadır.
Eğer aşağıdaki şartlara uyuyorsanız yardımcı formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Şartları:

- 16 yaşından büyük olmak.
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Daha önce herhangi bir sebepten engellenmemiş olmak.
- Türkçe'yi düzgün kullanmak.
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://goo.gl/ZTLrJH
ab ben gelebilirim efsane mimar olabilirim

Pexxious

Kömür madencisi
Adım Halil 18 yaşındayım efsane mimarımdır günde 10 saat giriyorum migrofonum efso ve mimarlığıma güveniyorum hesap adımPexxious

Pexxious

Kömür madencisi
ab moderatörde olur tasarımcıda mimarda yardımcıda ab pls biri olmak istiyom sunucuyu efso yaparım

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Yaş sınırı olması kötü tmm 11 yaşındakileri de almayın ama 14 15 yaşlarda dahil olsun sonuçta beceri yaşta değil baştadır ama yinede alımların açılmasına sevindim dediğim gibi 15 yaş ve 14 yaşta alınabilirdi 14 yaşında olup birçok yetişkinden daha bilgili olabilecek insanlar var umarım fikrim dikkate alınır katılacaklar bol şans diliyorum.
16 yaş ve üstündeki insanlar olgun bir insan oluyor kardeşim. 14-15 yaşında kişiler genelde 16 yaş üstü kadar olgun olmuyor ve 16 yaş altı çocuklar genelde haftada en az 20 saat kadar aktif olamıyor, cıvıtıyor vb. O yüzden 16 yaş sınır konulması gayet normal.

Son düzenleme:

GeldiDeniz

Oduncu
Merhabalar ben deniz yardımcı tag için başvuru yapacağım öncelikle arkadaşlarla iyi anlaşırım küfür etmem ve okuldan geldiğimde hemen craftrise girerim valla girerim ve oyunda okuldan geldiğimde akşama kadar aktifim ve hafta sonları kalktığımda sabah akşam hep aktifim başırılar diyorum craftrise ekibine biran önce tagımı verirler

Başvuru Şartları:

- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

16.5 yaşındayım okul yok türkçem iyi ve eskiden sunucu kurmuşlugum var bilgiliyim

Başvuru Şartları:

17 yaşındayım haftada en az 40 saat aktif oluyorum daha önce hic engellenmedim türkceyi düzgün kullanıyorum

SrTheKORSAN

Oduncu
17 yaşındayım 35 40 sat oyun aktifimdir türkçem baya iyidir ban yemişliği hiç yoktur