Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

EfeWinner

Kömür madencisi
SEVGİLİ CRAFTRISE OYUNCULARI VE FORUM ÜYELERİ

CraftRise yardımcı başvuruları tekrar başlamış bulunmaktadır.
Eğer aşağıdaki şartlara uyuyorsanız yardımcı formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Şartları:

- 16 yaşından büyük olmak.
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Daha önce herhangi bir sebepten engellenmemiş olmak.
- Türkçe'yi düzgün kullanmak.
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://goo.gl/ZTLrJH
yaş önemlimi

DarkSad

Kaşif
Yaş değil olgunluk önemli, bu arada yaşınızın kontrol edilmesi için mikrofon gerekli. Ek olarak Yardımcı alımları her zaman açıktır, uygun kişi değilseniz geri dönüş yapılmaz.

AngelCraftNW

Kızıltaş madencisi
Yaş değil olgunluk önemli, bu arada yaşınızın kontrol edilmesi için mikrofon gerekli. Ek olarak Yardımcı alımları her zaman açıktır, uygun kişi değilseniz geri dönüş yapılmaz.
Hayır alımlar kapalı kapandı. Geç kaldın bu arada genel olarak 20 25 yasindalar kalkıp 13 yaşındaki adamı alacak değiller düşünsene 16 yaşındayım ve beni şirkete almıyorlar gayet normal dimi buda aynı.
Evet kanıt için için mikrofon ile doğrulama yaparlar buda başka birşey.

Nasors

Zümrüt madencisi
Hayır alımlar kapalı kapandı. Geç kaldın bu arada genel olarak 20 25 yasindalar kalkıp 13 yaşındaki adamı alacak değiller düşünsene 16 yaşındayım ve beni şirkete almıyorlar gayet normal dimi buda aynı.
Evet kanıt için için mikrofon ile doğrulama yaparlar buda başka birşey.
Alımlar kapandı.Sıradaki Yardımcı alımları ne zaman olur bilinmiyor,benim tahminime göre Seneye olur 2020 nin haziran yada sonlarına doğru aslında şuanki yardımcıların yetkisi alınırsa yardımcı alımları başlıycak yada yardımcılar ilerde terfi alabilir

DarkSad

Kaşif
Alımlar kapandı.Sıradaki Yardımcı alımları ne zaman olur bilinmiyor,benim tahminime göre Seneye olur 2020 nin haziran yada sonlarına doğru aslında şuanki yardımcıların yetkisi alınırsa yardımcı alımları başlıycak yada yardımcılar ilerde terfi alabilir
Yardımcılara ne zaman lazım olursa o zaman alınır, şu anlık yetkili eksiği yok ve herhangi bir yetkili atılmadığı halde alınacağını sanmıyorum.

Shawty

Demir madencisi
Başvuru yapanlara şimdiden hayırlı olsun, bende tam 16 yaşındayım ama, yetkiliyi olmayı sevmiyorum.

otomc

Oduncu
Yardımcı yetkisi için başvurdum herkese boş şans iyi günler.

Tyren_

Demir madencisi

Başvuru Şartları:

- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bence 14 ve 15 yaşındakileri 'de alın.Sonuçta becerileri var...

Nasors

Zümrüt madencisi
Bence 14 ve 15 yaşındakileri 'de alın.Sonuçta becerileri var...
Eğer öyle yaparlarsa atıyorum 14 ozaman 13-12 yaşındakilerde olur denmeye başlar. Oyüzden minimum 16 diye tuturulmuş ve bana göre 16 ideal bir yaş

Hakan71

Oduncu

Başvuru Şartları:

Merhhabalar öncelikle ne zaman açıklanacak ve hangi kardesımize çıktığını nerden öğrenicez acaba bilgi verirseniz sevinirim iyi günler.

Tyren_

Demir madencisi
evet yeni alınmış haksızlık var çünkü spelay alındıktan sonra alımlar kapanmıştı sonra mimar yardımcılığı başladı
Haksızlık Yok Saten Burdan Paylaşmışlardı En İyilerini Seçiyorlar.Yane Tanıdıklarını Yane Craftrise'de video çekeni diyelim tanımadığın birisini seçsen ne olur.Haksızlık Demeyin Spelay Yardımcı Olalı 2 ay yada 3 ay oldu 1 Kişi Daha Lazım Öteki Yardımcı Ayrıldı Tek Spelay Ve Xquers Şimdi Mimar Yardımcılığı Alımı Var Oraya Katılarak.Belki Olabilirsin...

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
evet yeni alınmış haksızlık var çünkü spelay alındıktan sonra alımlar kapanmıştı sonra mimar yardımcılığı başladı
Alımlar kapanmıyor, ihtiyaç duyulduğunda başvuru formlarından tekrar seçim yapılıyor. Demek ki bir yardımcıya daha ihtiyaç duyuldu ki Xquers seçildi.