CraftRise ye nasıl başladınız

Samet

Demir madencisi
Minecrafta Başladığımda Hypixel'i Biliyordum 🤔
Sonra Türk Sunucusu Olduğunu Gördüm CraftRisenin.
Girdiğimde Çok Güzel Buldum Minecraft'ı CR'den Öğrendim ;)

DarkSad

Kaşif
O aralar youtuberler craftrise de türüyordu bende sıkılıp arada sırada skywars oynuyordum sonra aklıma geldi eggwars da sezon kasmaya başladım ilk ay 14. olunca sarmaya başladı ve diğer ay zaten 1. oldm o zamandan beri oynuyorm

Santafor

Altın madencisi
Bir arkadaşımla yapacak bir şey bulamayıp boş boş takılırken "hadi minecraft girekla" lafıyla başladım...​

Afedilmem

Kızıltaş madencisi
Baya önce oldu ya başlayalı :) Hatırlamıyorum.

Ferixinder

Özel Üye
Özel Üye
Galiba eggwars oynayacak sunucu arıyorduk arkadaşlarla yüksek online görünce anlık girmiştik tabi sene 2016 o zaman :D

• Beğen!
Tepkiler: Wah

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
MCSG kapandıktan sonra server arıyodum youtubede gezinirken herkes o zamanlar craftrisenin videosunu çekiyordu bende girdim oynadım zevkli oldu sonrada zaten devam ede-ede buralar geldim.(y):p:cool:

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Ben Minecraft videolarını eskiden de izleyerek az çok biliyordum ama Minecraftı ilk oynamaya başladığım zaman 2016 civarlarındaydı. Craftrise'ye hangi yılda başladığımı ve nasıl başladığımı hatırlamıyorum ama Craftrise'deki kendi hesap biyografimde hesabımın 2017'de açıldığı yazıyor. İlk başladığım zamanlardan da tek hatırladığım bedwars 4v4 modu :D. Bedwars oyun modunda sadece 4v4 vardı sadece bunu hatırlıyorum başladığım zamanlarda.

NachoSs

Demir madencisi
CraftRise ye nasıl başladınız cevapları bekliyorum
Yakın bir arkadaşım tavsiye etmişti fakat 1 ay önce cihaz banı yedim ve giriş yapamıyorum. Hemde haksız yere :)

Eğer sorununuz çözüldü ise bir beğeni bırakmayı unutmayınız!
Discord: NachoSs#8647

erWy

Oduncu
bi ara çok canım sıkılmıştı minecraft oynuyordum dedim bu factions çok sarıyor herhalde (görüp dedim) sonra bi başladım bağımlılık yaptı ya :d