craftrise'de ki aşırı pahalı kozmetikler

Sturzio

Kömür madencisi
bildiğiniz gibi bazı oyunlarda çok pahalı kozmetikler var.
bunun amacını anlamış değilim.
örneğin build battle'da ki duvarlar.

Screenshot_19.png

gördüğünüz üzere en ucuz duvar 500 bin coin ve en pahalası 1 milyon coin.

Screenshot_20.png

kafeslere hiç anlam verebilmiş değilim. sadece oyunun başında 5-10 saniye gözüküyor ve
çoğu kişi bu süre içerisinde oyunla değil ekipmanıyla ilgileniyor (kontrol, kit seçme vs.).

Screenshot_21.png

öyleki bazı kozmetikler coin le bile alınmıyor, sizi para yatırıp RC almaya zorluyor. (yükseliş kutusu için geçerli)

ne düşünüyorsunuz? yorum yapın.

OliraronN

Demir madencisi
Dostum Benim Görüşünce Gayet Normal Bir Şey Bu Olay Zaten Bu Zamanlarda RiseClient İle Coin Kasmak Çok Kolay 2X Coin Veriyor RC İle Alma Durumuna Gelincede Bazı Şeyler Belirleyici Olur Oyuncular Arasında Zaten İsteyen Alır İsteyen Almaz Onuda

Sturzio

Kömür madencisi
Dostum Benim Görüşünce Gayet Normal Bir Şey Bu Olay Zaten Bu Zamanlarda RiseClient İle Coin Kasmak Çok Kolay 2X Coin Veriyor RC İle Alma Durumuna Gelincede Bazı Şeyler Belirleyici Olur Oyuncular Arasında Zaten İsteyen Alır İsteyen Almaz Onuda
RC ile alınması paytowin oluyor bu yüzden tepki gösteriyorum.

Crefax

Rafa
RC ile alınması paytowin oluyor bu yüzden tepki gösteriyorum.
Zaten Özellikle Kitler Çok ucuz sadece eğlence menüsü için olan şeyler pahalı ve bence normal hepsini açınca çok birşeyin kalmıyor sırf onları açmak için sürekli oynayanlar var ve adamların 3000 onlineye yeticek sunucusu olması gerek ve bunu parasız yapamıyorlar para kazanmaları gerekli :(

Sturzio

Kömür madencisi
Zaten Özellikle Kitler Çok ucuz sadece eğlence menüsü için olan şeyler pahalı ve bence normal hepsini açınca çok birşeyin kalmıyor sırf onları açmak için sürekli oynayanlar var ve adamların 3000 onlineye yeticek sunucusu olması gerek ve bunu parasız yapamıyorlar para kazanmaları gerekli :(
haklısın

TReaperTR

Oduncu
Pay2Win kelimesini Zula Wolfteam gibi oyunlara tanımlayabilirsin. Bu oyunlarda para karşılığında normal şartlarla elde edilemeyecek eşyalar elde edebiliyorsun.

Fakat göstermiş olduğun kozmetikler sadece efektler. Bunları League of Legends, PUBG ve CS:GO gibi oyunlar da yapmakta ve değerli eşya konumundadır. Tıpkı CS'deki Dragon Lore gibi bu kozmetikleri aldığın zaman diğer oyunculardan bir üstünlüğün olmuyor.

Birkan

Elmas madencisi
Pay2Win kelimesini Zula Wolfteam gibi oyunlara tanımlayabilirsin. Bu oyunlarda para karşılığında normal şartlarla elde edilemeyecek eşyalar elde edebiliyorsun.

Fakat göstermiş olduğun kozmetikler sadece efektler. Bunları League of Legends, PUBG ve CS:GO gibi oyunlar da yapmakta ve değerli eşya konumundadır. Tıpkı CS'deki Dragon Lore gibi bu kozmetikleri aldığın zaman diğer oyunculardan bir üstünlüğün olmuyor.
Adam Haklı