CraftRise'nin çoook tartışılan sıralama sistemi | #DoğrusuNe?

CraftRise sezon sıralamaların'a özen gösteriyormu?

• Kullanılan toplam oy
    6
5562

Anlık olarak 8.000 oyuncuya ev sahipliği yapan sunucu CraftRise

İddia : CraftRise sıralama sistemine özen göstermiyor çoğu kişi illegal bir şekilde sıralama kasıyor.

( Pekii Doğrusu Ne ? )

5563

Oyunlarda gördüğümüz SIRF hava atmak için sohbete "." koyan ve puan'ının yüksek olduğunu gösteren oyuncular evet onlardan bahsediyoruz, sıralama sistemi için gecelere kadar bekleyen durmayıp sabahlayan arkadaşlar ne kadar legal'ler şunu söylemeliyim ki CraftRise koruma ( Client Zorunluluğu ) getirmeden önce çoğu sıralama kasan kişiler 3. Parti yazılım , Makro ( AutoClick) , Reach gibi hileler kullanıp kasıyordu ve buna çoook fazla müdahale edilmiyordu fakat client'ten sonra bu devir değişti fakat şuan sunucuda HALEN hile açılabilir ( GhostClient ) v.b ;

Konumuza dönecek olursak sıralama kasan arkadaşların bir amacı olmalı aklımda kalan kısım bu arkadaşlara ilk 3'e girenlere "RC" ödülü ( Şuan Varmı Bilmiyorum )
+ Hizmet Madalyası.
Doğrusu Ne adlı serimin önceki bölümlerinde NET bir cevap verirken şuan bu konu için net bir karar veremiyorum konuya anket koydum bunla hareketle konu hakkında 2. konuyu açabilirim ( Kararsızım )

Yalanların Sonu Gelmez,
Doğrusu Ne? Demedikçe.
-

Doğrusu Ne? Serisi #4

Son düzenleme:

iDeveLoper

Kömür madencisi
Dostum, sen ilk önce "mu?" soru kelimesini ayrı yaz.

Sonra CraftRise'ı savun. Cidden bu serilerinin hepsi CraftRise'ı savunmak içindir.

Anladıysan, iyi günler. *-*

OldKiller

Kızıltaş madencisi
Yine mi sen????????????????????? yetkili olmak için mi çaba gösteriyorsun abicim

iDeveLoper

Kömür madencisi
Dostum, buraya 7 - 8 satırlık bir şeyler yazıyorsun, sonuç?

Sana tavsiyem: Minecraft dışında daha farklı ilgi alanları bulabilirsin.

"Doğrusu Ne?" adı altında yaptıkların bütün konularının hepsi Craft Rise'ı savunmak için yapılmıştır.

NOT: Daha önceki "Doğrusu Ne?" konularını inceledim.

OldKiller

Kızıltaş madencisi
iDeveloper benim dostumdur, sadece bu değil biz her yerdeyiz.
Her forumda bulabilirsin

2qke

Kütüphaneci
Bir kaç tavsiyem;
Bazı yazım hatalarını düzeltirsen iyi konular açabilirsin, örneğin: ( Parantez içi yazıda böyle boşluk olmaz. ), virgülden sonra boşluk bırakılmaz. Ve yazı fontunu Default veya başka bir şey yapmalısın böyle kötü duruyor. Aşağıda bir kaç örnek vereyim.

Yanlış olanlar Kırmızı, doğru olanlar ise Yeşil olarak gösterilmiştir.

• ( Şuan Varmı Bilmiyorum ) | (Şuan var mı bilmiyorum.)
  • 3. Parti yazılım , Makro ( AutoClick) , Reach gibi hileler kullanıp kasıyordu | 3. parti yazılım, makro (AutoClick) ve Reach gibi hileler kullanıp kasıyordu.
  • HALEN hile açılabilir ( GhostClient ) v.b | Halen hile açılabilir. (GhostClient vb.)
Not: benimde bazı hatalarım olabilir, lütfen linç etmeyin.

Son düzenleme:

OldKiller

Kızıltaş madencisi
Merhaba kardeşim, hileleri engelleyen korumalar asla olmaz.
Bir korumanın bir açığı yaratılır