CraftRise'ye Giremiyorum

ToprakMert

Oduncu
" Can't resolve hostname " diye birşey diyor ve giremiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim . Ayrıca .minecraft ı falan çok kez sildim yükledim olmuyor . minecraftı başka yerlerden de yükledim ama olmuyor .

Ferixinder

Özel Üye
Özel Üye
Şuanda sunucuya girişlerde bir sorun yok. IP Adresini yanlış girmiş olabilirsin.

IP: Play.CraftRise.TC

İyi Forumlar!

avery007

Elmas madencisi
" Can't resolve hostname " diye birşey diyor ve giremiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim . Ayrıca .minecraft ı falan çok kez sildim yükledim olmuyor . minecraftı başka yerlerden de yükledim ama olmuyor .
Bendede öyle oluyor tekrar dene geçiyor bende öyle oldu

Crefax

Rafa
bende olmuyor nasıl yapıcam
Sunucu İP adresini doğru yazdığından emin ol, internet bağlantını kontrol et sorun düzelmiyorsa .minecraft dosyasını silmeyi deneyebilirsin. Sunucu girişlerinde bir sıkıntı yok muhtemelen sorun senden kaynaklı.sorunun neyden kaynaklı olduğunu tespit et farklı alternatif bir internet varsa evinde onunla dene eğer girebilirsen internetinde sıkıntı vardır.

yDalty

Kömür madencisi
Merhaba! Sunucuya girişler kapalı veya bir sıkıntı yok sunucuya giriş yapıp eğlenceli bir vakit geçirebilirsin!

Play.CraftRise.TC