CraftRisus | Yetkili alımları başladı | Hub sunucusu | Gelişmiş yetkili kadrosu | CraftRisus Türkiye'nin Oyunu | Çok yakında!

MenekseYT

Kömür madencisi
CraftRisus
Türkiye'nin Oyunu
CraftRisus olarak yeni açıldık, tam açıldık değill ama neyse. Sunucumuz 1 hafta önce oluşturuldu ve şuan 5 kişi var. Yetkili alımlarımız açıldığı için minecraft-Turkiye.com sitesine yazmak istedim. Yetkili başvurusu kazanamayan bir kaç kişi olursa onlara sınırsız RVIP+ verilecek. Sunucu içi görüntüler yakında bu kategoriye atılacaktır. Yakında "ÖZEL REKLAM" yapacağız ve ödül dağıtıyoruz. Eğer sunucuya gelmek istemiyorsanız Discord sunucumuzda ödül sunucusu bulunmaktadır. Aşağıda bilgiler olacaktır. Peki nasıl Moderatör olurum?

Moderatör nasıl olurum?

Moderatör rütbesini almak için ilk önce discord sunucumuza gelmelisiniz. Ve sonra bu rütbeyi almak için YARDIMCI olmanız gerekmektedir.

Yardımcı nasıl olurum?

Yardımcı rütbesini almak için ilk önce discord sunucumuza gelmelisiniz. Ve duyurular kanalında başvurma yeri 15 kişide atılacaktır.

Mimar nasıl olurum?

Mimar rütbesini almak için ilk önce discord sunucumuza gelmelisiniz. Ve yapınız iyi olmalıdır. Sunucumuzda sizi deneyip eğer beğenirsek alırız.

Tasarımcı nasıl olurum?

Tasarımcı rütbesini almak için ilk önce discord sunucumuza gelmelisiniz. Ve kodlama bilginiz çok iyi olmalıdır. Örnek olarak bir skript(dosya) yaptıracağız. Beğenirsek alacağoz.

YouTube nasıl olurum?

YouTube rütbesini almak için ilk önce discord sunucumuza gelmelisiniz. Kanalınızda 50 abone mevcut olması gereklidir. Eğer yalan atıyorsanız deneme yapılacaktır. Yalan atıyorsanız sunucudan engelleneceksiniz ve eğer kanalınızda uygunsuz içerik olursa başvurunuz direk reddedilir.

Disguise nasıl olurum?

Disguise
olmak için mevcut kanalınızda 25 abonesi olması gerekir. Yalan atıyorsanız engelleneceksiniz ve kanalınızda uygunsuz içerik bulunursa başvurunuz reddedilir.

Evet disguise hariç bütün rütbeler yetkili sayılmaktadır. Bizimle çalışmak istiyorsanız discordum aşağıdadır.

Discord kullanıcı adım: zRabblya#1731

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

CraftRisus ekibi.

İyi günler diler.