CS:GO Rehberi - Bir Zamanların Efsanesi

Gerech

Forum Yazarı
12072

Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçiler. Bu konumda sizlere Counter Strike Global Offensive adlı oyunu tanıtacağım.

CS:GO Nedir?
Counter Strike Global Offensive, Counter Strike serisinin en çok gelir elde ettiği serisidir. Oyunun Geliştiricileri, Valve ve Hidden Path Entertainment'dir. Oyun 21 Ağustos 2012'de piyasaya sürülüp satışa başlatılmıştır. Oyun için de yapılan en büyük güncelleme "Skin" Güncellemesi'dir. Diğer serilerinden farklı olan bu oyun, Steam'de ilk 10'a girmeyi başarmıştır.

Nasıl Yüklenir?
Counter Strike Global Offensive oyunu bir Valve ürünüdür. Bu nedenden dolayı piyasaya paralı olarak sunulmuştur. Oyunu şu anda Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Oyun Sistem Gereksinimleri

Windows:

• İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video kartı en az 256 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel desteği ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Mac OS X:

• İşletim Sistemi: MacOS X 10.6.6 veya daha yüksek modeli
  • İşlemci: Intel Core Duo Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 veya daha iyisi / Nvidia 8600M veya daha yüksek modeli

SteamOS + Linux:

• İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04
  • İşlemci: 64-bit Dual core from Intel veya AMD at 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Grafik Sürücüleri: Nvidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1
  • Ses Kartı: OpenAL Uyumlu Ses Kartı kullanılabilir.

Son düzenleme:

pofdzm

Kömür madencisi
Paralı yazmışsınız, oyun Steam'de bedava olalı baya zaman geçti.

Gerech

Forum Yazarı
Benim orada kast etmek istediğim şey oyunun seçkin üyeliği olan Prime'dır. Prime'ın fiyatı 120 TL'dr.

bucksh0t

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Tamda minecraft-turkiye' ye layık bir konu. Eline koluna sağlık.